Facebook

Twitter

Youtube

RSS


Forumu ziyaret ettiniz mi?Google

Önİncelemeler

 

İşbu site adı Network Solutions,Inc. USA' dan (Copyright©2000) ve ODTÜ DNS'den tescillidir. Ayrıca T.T.K, 551 SK, Fikir ve Sanat Eserleri Telif Yasası hükümleri ile koruma altındadır.

Bu nedenle tescilli marka site adımız herhangi bir kimse tarafından ister yazılı basında veya elektronik basında izinsiz, iltibasa mahal verir tarzda değiştirilerek, taklit edilerek veya aynen kullanılamaz.

Her hangi bir kimse veya kuruluş tarafından kullanıldığı saptandığı takdirde bu kişi veya kuruluş hakkında her türlü yasal hakkımızı saklı tutuyoruz.

Sitemizde yayınlanan yazı ve her türlü materyal (Logo, grafik, ses, şekil ve görüntüler) kısmen veya tamamen izinsiz iktibas edilemez, kullanılamaz.

Sitemiz T.C. yasalarına ve basın ahlak yasasına bağlı yayın politikası uygular.

Site içeriği hakkında açıklamalar;

  1. Sitemizde yer alan bilgilerde içerik ya da yazım hatası olabilir.

  2. Bu sitemizde yer alan konu ve bilgiler ziyaretçiler uyarılmadan her zaman değiştirilebilir, güncellenebilir ya da tamamen kaldırılabilir.

  3. Sitemiz üzerinden ulaşılan (link verilen) herhangi başka site içeriği, kullanımı, ürünü veya sağladığı servislerden kaynaklanabilecek olumsuzluklar ve verilmesi muhtemel zararlardan hiçbir surette sorumluluk kabul edilmez.

  4. HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN SİTEMİZ; SİTEMİZDEN VEYA SİTEMİZDEN ULAŞILABİLEN SİTELERDEN KAYNAKLANAN (HYPERLINKED WEB SİTESİ) YUKARIDA UYARILDIĞI HALDE, KULLANICININ KARŞILAŞABİLECEĞİ HER TÜRLÜ ZARARDAN (KAR KAYBI, PROGRAM VEYA VERİ KAYBI, İŞ KAYBI, VİRÜS BULAŞMASI GİBİ V.S.) SORUMLU DEĞİLDİR.

  5. Sitemizde yer alacak her türlü tanıtım ve teknik yazılardan yazarı sorumludur. Bu konularda sitemize gönderilecek yazıları sitemiz düzenleyicileri kullanıp kullanmamakta serbesttir. Gerektiğinde üzerinde değişiklik yapabilir. Yayınlandıktan sonra yazı telif hakkı sahibi sitemiz olacağından, yazı müellifi bilarücu veya kurallarımız dışı her hangi bir hak talep edemeyecektir.

  6. Sitemiz yapımcıları, tarafımıza gönderilen ve yayınlanan yazılar için her hangi bir ücreti ödeyip ödememekte serbesttirler. Bu konuda müellif peşinen kabul ettiği uyarılarımıza rağmen her hangi bir şekilde ne nam altında olursa olsun bir bedel yahut hak talep edemez.

  7. Sitemize yazı gönderen yazar, yazısı yedi gün içinde sitemiz yayın kuralları veya politikası nedeniyle yayınlanmadığı takdirde, yazarı bu zaman dilimi içinde yazısını yayınlatmadan geri isteyebilir. Bu süre geçtikten sonra yazının her türlü yayın hakkı sitemize ait olup, yazarına geri verip vermemekte serbesttir.

  8. Sitemiz içinde yer alan bilgilerden ve materyalden kaynaklanacak her hangi bir maddi ve manevi zarardan sitemiz yapımcıları sorumluluk kabul etmez. (Örneğin yanıltıcı reklamlar v.s.gibi)

Not: Sayın ziyaretçimiz, işbu kurallarımıza aykırı yurt genelinde ve yurt dışında adımızın veya yayınımızda yer alan materyal veya yazılardan kısmen veya tamamen alıntı gördüğünüz takdirde lütfen bize

webmaster@oyunsitesi.gen.tr 'den ulaşın.