Kapıdan girin. Operating Room’a gidin ve oradan Basemen Storeroom anahtarını alın. (2-F’deki bütün kapılara girin. Çünkü Alcohol’ü bulmanız gerekiyor.) En alt kata, yani B’ye inin. Storeroom’a gidin. Odanın içerisinde bulunan üç katlı sütunun sağına geçip “X” tuşuna basın ve sütunu itekleyin. İçeri girin. İçeride bir ızgara göreceksiniz. Izgaranın üstüne Alcohol’ü dökün. Sonra Lighter’ı kullanın.

Aşağı inin. Soldaki ilk kapıdan içeri girin. Sonra sağdaki ilk kapıya girin. Odanın içinden Video Tape’i alın. Odadan çıkın ve soldaki kapıların en sonundakine girin. Bu arada mermilerinizi fuzuli yere harcamayın. Hammer’ı kullanın. Çok faydalı bir silahtır.

En sondaki sol tarafta bulunan kapıdan girin ve Examination Room Key’i alın. Odadan çıkın ve ızgaranın olduğu yere gidip normal hastaneye dönün. Asansörden 3F-‘ye çıkıp Room 302 yazan odaya girin. Televizyonun önüne gelip kaseti kullanın. Odadan çıkın ve 1F-‘ye inin. Medicine Room’a girin ve kapıda Examination Room key’i kullanın. Demodan sonra Antique Shop Key anahtarını alın.

Hastaneden çıkın ve haritanızı açın. Silent Hill Town Center yazan yerin kuzeyindeki yere gidin. İçeri girin. Odadaki kahverengi dolabı itekleyin. Demoları izleyin. Kapıdan dışarı çıkın. Silent Hill Town Center’a doğru gidin ve parçalanmış tel örgülü yerden içeri girin. Yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın. Radyo çalışacak, ses gelen yere doğru gidip karşınıza çıkan her şeyi öldürün. Oradan çıkın ve hastahaneye gidin. Lisa’yı bulun. Hastaneden çıkın ve direkt karşıya geçin. Post Office’in yanındaki merdivenlerden yukarı çıkın. Eğer kullanmadıysanız Ampoule(s) kullanın. Merminiz yoksa Hammer’ı kullanın. Canavarı öldürün. Direkt olarak şehrin karşısına gidin.

Su deposunun önünden başlayacaksınız. Kapısını Hammer yardımı ile kırın. İçeri girin ve merdivenlerden aşağı inin. Yolun sonuna kadar ilerleyin. Çıkan yaratıklardan sonra sola dönün ve ilerleyin. C1 yazan yerleri gezin (haritayı bulamadığım için böyle yardım etmek zorundayım.). Köprülerden karşıya geçin ve sol taraftan ilerleyin. Kapıdan girin ve haritayı alın. Duvardaki tablodan Sewer Key’i alın ve haritayı açın. Güneydeki kapıya gidin ve kapıyı açın. Oradaki merdiven üst kata çıkmanıza yardımcı olacak. Haritanızı açın ve haritanın güney batısına gidin. Sewer Exit Key’i alın. Oradan direkt kuzeye gidin ve çıkın.

Merdivenlerden şehre çıkın. Su deposunun yakınındaki Information yazan tablodan haritanızı alın. Haritayı açın ve Annie’s Bar’a gidin ve oradan Receipt ve Kaufmann Key’i alın. Oradan çıkın ve Sandrord St.’deki Motel’e gidin. 3 nolu odaya girin. Dolabı itekleyin ve anahtarı alın. Dışarı çıkın ve Sandrord St.’deki limana gidin.

Oradan çıkıp Light House’a gidin. En üst kata çıkın. Sonra aşağı inin ve ilerleyin. Ekran kararacaktır. Boat’da bulunacaksınız. Oradan çıkın Sandrord St.’in batısına gidin. Haritayı açın ve kırmızı ok işareti ile belirtilen yere gidin. Sokağın üstünde bulunan su deposuna girin. Su deposunun haritası bulunmadığı için merdivenleri kendiniz bulacaksınız. Depodan çıkın ve çocuk parkına gidin. Atlı Karınca’yı bulun ve Plastic Bottle’ı kullanın. Eğer içini doldurmadıysanız karşınızdakini öldürün. Demodan sonra oyuna başlayın. Aşağı kata inin ve Screwdriver ve Pliers’i alın. Yukarı çıkın ve odalardan birinde bulunan kırık muslukta Pliers’i kullanın ve Key of Ophiel’i alın. Kapıların hepsini deneyin. Burçlarla ilgili odaya girdiğinizde üç şifre butonu göreceksiniz. En soldaki “Yay” burcuna “ 6 ”, “Boğa”ya “ 4 ”, “İkizler”e “ 8” yazın ve Stone of Time’ı alın.

İçerisinde saat olan oda “Save” odanız. Orayı bulup odanın içindeki saatte Stone of Time’ı kullanın. Saatin içinden Hagith anahtarını alın. Musluğun olduğu odaların bulunduğu koridordaki büyük kapıları deneyin. Kapılardan birine girin. Asansöre binin ve ikinci kata çıkın. Kapıları gezin ve Crest of Mercury’i alın. Yan tarafından da Ring of Contract’ı alın. İkinci kata geri dönün ve duvarda plaka bulunan odaya girin. Plakanın önüne gidip Screwdriver’ı kullanın. Yan odaların birinden kamerayı bulun. Harflerin bulunduğu kapıya gidin ve kapıya “A L E R T ” yazın. Kapılardan girin ve Morgue’den Amulet of Solomon’u alın. Asansörlerden üçüncü kata çıkın. Duvardaki iki resmin fotoğraflarını çekin ve aynı yöndeki butonlara şekilleri işleyin. Soldaki şifre kapısından girin ve Bird Cage Key’i alın. Kuş kafesinin bulunduğu odaya gidin ve kafesten Key of Phaleg’i alın. Kapıdan çıkın. Sağınızdaki kapıya girin ve oradan da sağınızdaki ilk kapıya girin. Aldığınız yüzüğü mutfaktaki dolaba kullanın ve ardından çabucak saplı olan Dagger of Melchior’u alın. Oradan çıkın ve ilk sağınızdaki kapıdan girin. Raflardan Jelly Beans’i, onun içinden de Key of Bethor’u alın. Yandaki odaya girin ve Video Tape’i seyredin. İki kapıdan da çıkın ve mutfağın karşısındaki kapıya gidin. Oradan Jenaratörü kapatın. Kapıdan çıkın ve solunuzdaki kapıya girin. Oradan Ankh’ı alın. Odadan çıkın ve sağa dönüp geri dönün.

Elektrik akımı yüzünden alamadığımız anahtarın bulunduğu odaya gidin ve Key Of Aratron’u alın. Odadan çıkın ve mutfağın bulunduğu yere gidin. Koridorun sonundaki sağ tarafta bulunan kapıdan girin. İçeri girin ve Disc of Ouroboros’u alın. Dışarı çıkın ve karşı kapıdan girin. İçerideki diğer kapıya Amulet of Solomon, Crest of Mercury, Ankh, Dagger of Melchior ve Disc of Ouroboros’u takın. İçeri girin ve acı son olarak Cheryl’ı öldürün.

Ve Oyunun Sonu!!!

wife cheat women cheat on men read here
i want an affair why people cheat love affairs with married men
reasons why women cheat why women cheat with married men reason why husband cheat
how many guys cheat catch a cheat why do women cheat on their husbands
cheat on my husband I cheated on my girlfriend website