Bu tam çözümde her şey olabildiğince basit anlatıldı. Ekstra odalardan ve güzergahlardan bahsedilmedi. Bu nedenle, diğer yerleri gezmek size kalmış. Sağlık paketleri, mermiler, bonus malzemeler gibi şeyler bu çözümde anlatılmayacaktır. Ayrıca, oyun boyunca sıkça kaydetmeyi ve haritadan yararlanmayı unutmayın. Özellikle, haritada girdiğiniz ve giremediğiniz kapıların işaretlenmesi, hayati önlem taşıyor. İşte başlıyoruz…

Garip Oda
Oturma odasına gidin ve duvardaki yüz şekline bakın. Ardından kapıya doğru gittiğinizde oyun başlayacak.

Normal Oda
Telefon çalıyor, cevap verin. Pencereden bakın, birisini göreceksiniz. Oturma odasına gidin, sandığa bakın. Bu sandık oyun boyunca çok işinize yarayacak. Çünkü yanınızda en fazla on obje taşıyabiliyorsunuz. Sonradan işinize yarayacakları bu sandıkta saklamanız gerekiyor. Pencerenin yanındaki dolabın altında bir not var. Alıp okuyun. Pencerelerin sol tarafındaki sehpada defter var. Bu save noktanız, unutmayın. Odadaki diğer ıvır zıvırla da ilgilenip giriş kapısına gidin. Olanları izledikten sonra odaya dönün. Bir ses duyacaksınız. Kapının altındaki notu okuyun. Banyoya gidin, demir çubuğu alın. Ardından delikten ilerleyin. İlk sefer olduğundan delikten kendiniz gitmek zorundasınız.

Metro İstasyonu
İleri gittiğinizde birisini göreceksiniz. Olaylardan sonra ilerleyin, odaları kontrol edin, delikten ilerleyin.

Normal Oda
Oturma odasına gidin ve mutfağın yanında, köşede duran mobilyayı inceleyin. Yerdeki tabancayı alın, notları okuyun ve duvardaki çatlaktan bakın. Telefon çalarsa, gidip cevap verin. Kapının deliğinden bakın ve ardından banyodaki delikten ilerleyin.

Metro İstasyonu
İlk odadaki cesetten jetonları alın. Turnikelerin oraya gidin, bozuk paraları kullanarak diğer tarafa geçin. Merdivenleri inin. Yaratıkları isterseniz öldürün isterseniz kaçın. Sağdaki merdivenlerden ilerlediğinizde birisini göreceksiniz. Trenin ön tarafındaki makinist odasına gidip düğmeye basın. Trenin arka tarafa yakın kısmında açılan kapıdan içeri girin. Tren içinde dolaşarak, biraz da kaybolarak, diğer platforma geçmeye çalışın. Fazla zor değil. Platformun sonundaki odaya gidin. Kadın sizi takip etmeyecek. Ayrıca bu odada bir delik var. Oyunu kaydetmek için odanıza dönüp geri gelebilirsiniz.

İşiniz bittiğinde, merdivenlerden inin ve tam karşıdaki merdivenlerden çıkın. Oradaki kapının kilidini açın. Geri dönün. Alt koridorun tam ortasındaki koridordan ilerleyin. Kapıdan geçin. Bir ses duyacaksınız. İlerlemeye devam edin. Yürüyen merdivenlerden yukarı çıkın. Burada biraz dikkatli olmanız gerekecek. Yukarı çıktığınızda, bilet ofisinin kapısındaki kartı alın. İçeri girin. Oldukça duygusal bir sahneyle karşılaşacaksınız.

Normal Oda
Odamızda uyanıyoruz. Pencereden bakın. Oturma odasına gittiğinizde radyo çalışmaya başlayacak. Kapıdaki notu okuyun. Delikten bakın. Ayrıca, duvardaki çatlaktan da bakın. Buzdolabından süt ve diğer şişeyi alın. Bu şişe, silah olarak kullanılabiliyor. Banyodaki delikten ilerleyin.

Orman
Kapıdan ilerlediğinizde bir delik daha göreceksiniz. Çiftli kapıdan ilerleyin. Yaratıkları öldürün. Diğer çiftli kapıdan ilerleyin, yine yaratıklar saldırıyor. Dışarıda bir araba göreceksiniz. Açık olan kapıdan içini inceleyin, notu okuyun. Diğer kapıdan ilerleyin, kayanın yanında oturan adamın söylediklerini dinleyin. Ardından ilerideki kapıdan ilerleyin. Sonra en uçtaki diğer kapıdan geçin. Büyük bir alandasınız. Burası bir yetimhane. Wish House diye geçiyor oyunda. Etrafı dolaşın, notları okuyun. Her yeri iyice öğrenin. Burası önemli bir alan çünkü.

Haritaya göre sol alt taraftaki kapıdan ilerleyin. Diğer kapıdan da geçtiğinizde, ölümsüz bir düşmanla karşılaşıyorsunuz. Sadece kısa bir süreliğine yere serebildiğiniz bir hayalet. Kaçmanızda fayda var. Hemen diğer kapıdan ilerleyin. Bir şeyler olacak. Etrafa göz atın. Büyük alana geri gidin. Kapının önündeki adamla konuşun. Konuşması bittiğinde çikolatalı sütü ona verin. Yere attığı aleti alın. Sağ alttaki kapıdan gidin. Tuhaf ağaçları görene kadar ilerleyin ve ağaçlardan bir tanesinin altındaki garip köklerde yeni aldığınız objeyi kullanın. Anahtar bulacaksınız. Bu anahtar sizde olduğundan geri dönemeyeceksiniz. Bu nedenle bir oda daha ilerleyin ve delikten odanıza dönün.

Normal Oda
Oturma odasındaki sandığa anahtarı koyun. Birisi kapıyı çalıyor. Delikten bakın. Evde yapmanız gereken bir şeyler varsa yapın ve delikten geri dönün.

Orman
Büyük alana geri dönün. Alandaki delikten odanıza gidin ve sandıktan anahtarı alın. Alana geri dönün. Anahtarı kullanarak büyük binaya girin. Dolaptaki notları okuyun. Sol köşedeki notları okuyun. Bir ses duyacaksınız. Duman çıkan kapıdan kartı alın ve içeri girin.

cheat wife click here women love to cheat
go open why wife cheat
open website women love to cheat
wife cheat how can people cheat read here
open go husband cheat
women affairs online cheat husband
how many guys cheat all wife cheat why do women cheat on their husbands