AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 JK 2:Jedi Outcast

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Denz İletim - 27/01/2004 : 17:23:35
Star Wars JK 2:Jedi Outcast oyununda bir bölümünde lightsaber'ı almaya çalışıyorum kafesinden ayaklanarak çıkmıyo force ile de çekemiyorum.Yardım istiyorum
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Denz İletim - 27/01/2004 : 19:59:00
Abi tuttuğun 24 ayar altın olsun
Rmn İletim - 27/01/2004 : 19:57:02
:) ustte asılı taşlar var öbür kapıya gidip taşların asılı olduğu ipleri lightsaber throw la (sağ tuş) keseceksiniz. ondan sonra o taşlar düşüp mekanizmayı harekete geçiriyor ve kapı açılıyor.
Denz İletim - 27/01/2004 : 19:47:50
Çok teeşkürler yaptık emme ondan sonra geçemedik olmadı iki kapı var biri geldiğimiz,öbürü açılmıyor -kafayı yedim- :(
Rmn İletim - 27/01/2004 : 19:08:11
Ben bir kerede almayı başarmıştım doğru yaptınız mı çok kolay. Sırtınızı saberın olduğu kafese dönün, aşağı doğru inen bir yokuş var. aynı zamanda üzerine çıkabiliyorsunuz, üzerine çıkıp yürüyün sonunda bir taşın üzerine atlayacaksınız. taşın üzerine atladığınızda saberın kafesi açılacak taşın en ucuna gelin speed yapı 0.5-1sn kadar bekledikten sonra koşmaya başlayın saberı gördüğünüz anda hedefi üzerine getirin ve kesintisiz pull yapmaya başlayın o sırada zaten en fazla 3-4 kere yapabiliyorsunuz onların biri kesin turuyor.
shadowwalker İletim - 27/01/2004 : 18:29:19
mmm çok zaman geçti ancak yanılmıyorsam orada yapacağın şey önce kafesi yukarı kaldırmak sonra speed yapmak sonra (heralde pull yapıyoduk) sonrada dua etmek çünkü baya bir deneme yapmak gerekiyor hiç takılmaman gerek. biraz sabır :))

0.03 Snitz Forums 2000