AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 KOTOR2 (Star Wars - Knights of the Old Republic 2)

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
yeselcuk İletim - 14/02/2005 : 10:06:55
KOTOR2 çıktı, yani Star Wars - Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords. Cumartesi aldım, çok dersim var 2 saat oynayacağım dedim 8 saat oynadım! Temelde ilk oyundan çok farklı değil. İlk gözüme çarpan küçük iyileştirmeler:

- Çalışma masaları: Artık elinizdeki ihtiyaç fazlası malzemeleri temel bileşenlerine ayırıp onlardan ihtiyacınız olan yeni malzemeleri üretebiliyorsunuz. Tabi bazı maddeleri üretmek için bazı kriterler gerekebiliyor. Örneğin X malzemesi için Repair(4) gibi.

- Bu kez kafadan Jedi olarak başlıyoruz. Işın kılıcını hemencecik ele geçiremiyoruz ama. Ben daha malesef elime alamadım ışın kılıcımı!

- Eller için 2 farklı silah konfigürasyonu tanımlayıp çabucak birinden diğerine geçebiliyoruz.

- Güç yeteneklerine bazı eklemeler olmuş.

- Partine katılan kişiler farklı tür hitaplardan hoşlanıyor, uygun türde cevap verirsen o kişi üstündeki etki düzeyin (influence point) artıyor. Böylece sana içini dökmesini sağlayabiliyorsun, daha fazlası var mı bilmiyorum. İlk oyunda da öyleydi gerçi ama bu kez sana bildiriliyor "Y şahsı üstündeki etkin arttı" diye.

- Jedi Academy'deki gibi farklı ışın kılıcı kullanma stilleri var, hepsinin zayıf ve güçlü yönleri ayrı. Bunu manual'dan okudum, daha henüz ışın kılıcım yok.

- Şu ana dek konu ilkinde olduğu gibi gayet cazibeli gidiyor, oyun boyunca öyle sürer umarım.
1   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Avenger İletim - 18/02/2005 : 00:34:16
Ben pek beğenmedim. Bir kere ilkine göre fazla bir ilerleme kaydedilmemiş, ek paket gibi bir şey. Bir de oyun bize resmen bilmece çözdürmemek için uğraşıyor. Bir kapıyı açmak istiyorsun, "bu kapı böyle açılmaz ama ben olsaydım yandaki konsollara bakardım belki ordan açılıyordur" diye bir yazı ile karşılaşıyorsun. E bunu bile ben çözmediysem nasıl zevk alacağım oyundan? Tam çözüm okuyup ilerliyormuşum gibi bir hisse kapıldım devamlı. Kötü bir oyun değil ama beklediğimden çok kötü çıktı.

0.03 Snitz Forums 2000