AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Kotor 2 Yardım

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
speedboy324 İletim - 02/03/2005 : 18:12:00
ızız diye biyere geldim bir türlü gecemiyorum
bilgisi olanlar lütfen yardım etsin
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
ardauris İletim - 09/06/2005 : 12:25:54
yaaa millet ben oyuna sıfırdan başladım.yinede (herkeslerleee konuşmama rağmen) bir çok şeyi bulamıyorum.ne biçim oyundur bu anlamadım.ama güzel
darkvater İletim - 08/06/2005 : 20:02:41
lütfen yardım edin onderonda her yeri geçtim bir türlü jungledeki zabreg adlı yaratığı öldüremiyorum bilen varsa lütfen buraya yazsın
shadowwalker İletim - 08/06/2005 : 03:39:23
link'i copy&paste yaparsan çalışır. direct link verilmez diye hata vermiş. (o yukardaki hata sebebiyle -ayrıca adı geçen sitenin zaman zaman çözüm adresleriyle oynamak gibi bir hastalığı var). neden zorlandın anlamıyorum. yaz http://www.gamefaqs.com sağ ust tarafta search var yaz orayada stars wars republic önüne kocaman liste gelecek. istemediğin kadar ayrıntı vesaire :S
DrX İletim - 06/06/2005 : 19:22:36
alıntı:
yeselcuk tarafından yazılan:

URL: http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/star_wars_kotor_ii_a.txt
Oyunu cumartesi bitirdim, Iziz spaceport ise Onderon'u en sona bıraktığımdan hala aklımda taze. Özel bir sorun varsa sorabilirsin. Aksi halde genel kural şu: Konuşabileceğin herkesle konuş ve Quest Log'u takip et. Bitirmediğin bir görev varsa mutlaka kendini gösterir.

Referer Link Error

On every single HTML page of GameFAQs is the following request:
Feel free to link to this page, but not directly to the FAQs..
You're seeing this error message because it appears that you're linking from an external site directly to one of the text files stored at GameFAQs. GameFAQs is not a free public file server. Bandwidth costs money, and when sites link directly to files stored on the site, it becomes both a financial and resource drain. We've tried asking, but some sites simply don't care, so now we've implemented a technical solution.

Your browser is reporting that you linked to a GameFAQs-hosted FAQ from http://www.oyunsitesi.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5317.

hata varıyo bunun harıcınde tam cozum var mıı
DrX İletim - 01/06/2005 : 21:17:09
yaa bunun tam çozumunu bulabılcegım tam bır link var mı?

0.03 Snitz Forums 2000