AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights 2 Old Republic The Sith Lords

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
_GaNdAlF_ İletim - 17/08/2005 : 19:57:07
Bu oyunun bir tam çözümü varmı varsa lütfen nerde olduğunu söyleyin kafayı yiğcem 2 haftadırŞimdiden herkese teşekkürler.
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
zobrak İletim - 23/08/2005 : 13:48:59
kardeş zaten sorun o ya!ben onu eksiksiz yaptığım halde olmadı..biliyorum buradan yazma dedin ama ,lutfen eğer bilen çıkarsa yarım etsin bana,tamam sana zor gelmemiş olabilir ama napıyım aga sabahtan beri geçemedim!
_GaNdAlF_ İletim - 23/08/2005 : 13:25:03
Birdaha bu oyun için sorun olursa RPG bölümünde var aynı konu ordan yardım alabilirsin.
_GaNdAlF_ İletim - 23/08/2005 : 13:21:50
Ardaşım onu öldürmek o kadar zor değilki bende en zorda oynuyorum ve orayı geçtim console açmayı denememiştim hiç ama sana yanıt vermek için deniyim dedim açılmadı.Sonra bir yerde okudum hile yapmak için oyunun kurulu olduğu yerde bir dosya varmış orda bir yere bir satır eklemek gerekiyomuş Tam Link Verin! adresinden hileler bölümüne bak ordan bulursun.
zobrak İletim - 23/08/2005 : 13:17:11
arkadaşlar,çözüm falan yalan benim için..oyuna en zorda başladım ve bayaa da ilerledim kıyamıyorum yeniden başlamaya,bana sadece hile kullanabilmem için şu oyunun console tuşu nasil çalişiyor söylerseniz çok sewinirim..çünkü yok!bildiğimiz console tuşu hiçbir işe yaramıyor ve ben de onderon daki jedi yı öldüremiyorum(hane oradaki prensesin yanındaki çift lightsaber kullanan amcam!)yardım ederseniz sewinirim
shadowwalker İletim - 19/08/2005 : 00:36:51
acele girdiğim zaman sadece rpg bölümüne bakıyorum (genelde hergün uğrarım -en azından o kısma) eğer bir sorun olursa oraya yaz istersen hatırladığımca yardımcı olmaya çalışırım. bide bazı görevleri buglardan dolayı yapamıyor olabilirsin özellikle nar shadaa inanılmaz buglu; allahtan oyunu 4 kere bitirmeme rağmen ana görevlerde sorun yaşamadım. (bu arada favori karakterim handmaiden; adamlar yapmış breh :D)

0.03 Snitz Forums 2000