AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 star wars hayranlarına

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
madfight İletim - 20/08/2005 : 17:46:59
bilyorum ki daha önce galactic battleground ve force commander oyunları ile sevinmiştik ve şimdi eski westwood firması elemanları bu yeni oyunu tasarlamaya başladılar sırf bu oyun için yeni bir oyun ve grafik moturu yazıldı ve resimi sitesinde trailer ı ve 88 resim ile birlikte yayınlandı ve çıkış tarihi 7 Şubat 2006 olarak belirlendi ve sitesinde 49.95 dolardan satışa sunulan oyun benim tahminlerime göre çok iddealı olacaktır çünkü oyun size star wars galaxyisinin bir kısmını sunuyor galaxy boyutları ve kayankları farklı olan 20 gezegenden oluşuyor.Ayrıca firmanın açıkladığına göre bu gezegenlerin her birinin ürettiği askerler farklı olacakmış.Yani inanılmaz bir ünite sayısı ile karşımıza çıkıyor.Bun yanı sıra yıldız gemileri uzayı büyük savaşlarla sarsacak ve X-wingler ile düşman gemelerine korku salacaksınız.Oyun çok kapsamlı hazırlanıyor ve bu oyun tarihte yeni bir sayfa açacak Star wars ve RTS için eğer star wars hayranları varsa aranızda e-mail adresimden bana ulaşabilirler
2   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
madfight İletim - 24/08/2005 : 13:55:14
yeni bir firma kuranlar
HASSOOO İletim - 22/08/2005 : 13:42:50
Westwood varsa şüpheye yer kalmaz ;) Blizzardcıların kulağı çınlasın.. da acaba bu bahsi geçen eski Westwood elemanları EA'da kalanlar mı yoksa ayrılıp başka bir yere geçenler mi?

0.02 Snitz Forums 2000