AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Jedi Academy Yardım

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Mr.Burns İletim - 21/08/2005 : 13:38:32
Merhaba.Bu kez de Jedi Academy'i geçemedim.Ayrıca burdaki çözümleri okudum.Ama 2.partinin 1 ve 5. bölümlerini yapamadım.1 bölümü yapsam geçiyorum 3. partiye.Öncelikli tercih 5 nolu olan çünkü o daha basite benziyo hem de sonunda yeni ışın kılıcımız ele geçecekAyrıca oyunla ilgili bir inceleme yaptım oyun oynadığım "en zevkli" FPS-TPS oyunu.Işın kılıcı daha bi zevkli şimdiden teşekkürler.
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Mr.Burns İletim - 23/08/2005 : 14:43:49
alıntı:
ceberruh tarafından yazılan:

Başka yerdeki üyeliklerine lafım yok, benim söylemek istediğim yardım istemişsin fakat ben sorudan çok bir anlatım ve yorum gördüm. Sadece 3. mesajında tek bir soru var. Ayrıca alt alta mesaj yazmak yerine iletini düzenleyip yeni yazını o şekilde eklemeni öneririm.

Merak etme bunu ben de biliyorum; ben bu mesajı yazdım ve ardından tekrar denedim(1 mesaja dikkat 1-5 nolu bölümleri yapmadığımı söylemişim bu nasıl yapılacak yardım edin dememe gerek yok çünkü konunun başlığı yardım)(2.mesaj geçtiğime dair bilgi vermek için)(3.mesajda ise neden bana saldırır bunlar demişim)Neyse yani soru ve geçtiğime dair bilgi var ama anlatım şeklim değişik gelmiş olabilir o yüzden özür dilerim; ve bu kadar duyarlı bir üye olduğun için teşekkür ederim.

Bye
ceberruh İletim - 23/08/2005 : 12:18:03
Başka yerdeki üyeliklerine lafım yok, benim söylemek istediğim yardım istemişsin fakat ben sorudan çok bir anlatım ve yorum gördüm. Sadece 3. mesajında tek bir soru var. Ayrıca alt alta mesaj yazmak yerine iletini düzenleyip yeni yazını o şekilde eklemeni öneririm.
Mr.Burns İletim - 23/08/2005 : 10:21:14
alıntı:
ceberruh tarafından yazılan:

Ne alaka anlayamadım? Hem başlıkta yardım istemişsin hem de burda oynayıp geçtiğin yerleri ayrı ayrı mesajlarda yazmışsın. Sadece 3. mesajında tek bir soru görüyorum. Forumu kullanırken biraz daha dikkat etmeni öneririm.

Ben bundan önce gerek İngilizce gerek Türkçe bazı forumlara üyeyim, neyin nerde yapılmasını biliyorum.Ama benim 1. sorum 5. bölümde bu sitedeki çözümün ayrıntılı açıklanmayaşının neticesidir.Uzun boylu makineler vardı.Sol taraftaki pencerenin önündeki sandığa ateş et ma nerdedir bulamadım sonra karşıda bi pencere daha vardı neyse bulduktan sonra buraya bölümü geçtim diye yazdım(eee sonra da gelip mesaj yazmasınlar; bu 2. mesajdı)

3. mesajda ise Light olarak oyunu bitirdikten sonraki bölümde(KOR1)Burada gerek Jedi gerek Dark Jedi hepsi saldırırdı(Alora da dahil hepsi) :( Bende "Bir Dark Jedi'yım ama neden böyle oluyor" diye yazdım.Çünkü bir Dark Jedi'yım ama Darklarla yine savaşıyorum diye.Ama benle ilgili bişey yok herhalde çünkü öyle...

Son olarak da artık yardıma ihtiyacım kalmadı bütün oyunu bitirdim(gerek "Light" gerek "Dark")Bir ekleme yapmak istiyorum bu arada.Ben oyunu bitirirken geçemediğim bazı yerlerde bu sitenin bu oyunla ilgili yazmış olduğu çözümden yararlandım.Sonunda "Eğer oyunu erkek karekterle bitirirseniz binlerce Sith askeri önünüzde eğiliyor" demişti(DarkSide).Ama böyle birşey yok; bir gemideyiz yanımızda güvenlik görevlileri var ve sonrada bizim adam böm böm bakarark oyunu bitiriyor.

Bye
ceberruh İletim - 23/08/2005 : 01:50:47
Ne alaka anlayamadım? Hem başlıkta yardım istemişsin hem de burda oynayıp geçtiğin yerleri ayrı ayrı mesajlarda yazmışsın. Sadece 3. mesajında tek bir soru görüyorum. Forumu kullanırken biraz daha dikkat etmeni öneririm.
Mr.Burns İletim - 22/08/2005 : 21:07:23
Merhaba forum üyeleri.Oyunu aydınlık tarafla bitirdikten sonra Karanlık tarafla bitireyim dedim ama maşallah Dark Jedi ya da Jedi ışın kılıcı veya Force gücü olan herkes bana saldırıyorOysaki Rosh Penin'e ışın kılıcımla vurdum; bundan sonra Dark Jedi olmam gerekirdi.Hem ışın kılıcımın rengi değişmedi hem de kıyafetim.Yani onlara benzemem bütün Force ve ışın kılıçlılar bana saldırır.Napmam gerekir?Özellikle Jedi'lar çok fena.Gördüğüm bütün Dark Jedi'ları unuttum :)

Bye

0.02 Snitz Forums 2000