AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights Of The Old Republic 2 hakkında..

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
zobrak İletim - 23/08/2005 : 13:08:16
bi kere oyun hakkında söylenecek fazla bişiy yok,oyun gerçekten süper tasarlanmış,sadece oyunda hile kullanmanın yolunu ben en azından bulamadım,kullanan da varsa lütfen benimle paylaşsın,çünkü oyunun console tuşu çalişmiyor!!
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
zobrak İletim - 25/08/2005 : 12:36:50
eywalllah abicim,saolasın...
_GaNdAlF_ İletim - 24/08/2005 : 22:28:24
Bende bunda çoooook zorlanmıştım ama deniyi deniye yaptım.Kütüphanede son iki sorunun yanıtı vardı zaten yada bir kopyaydı son iki soruyu ordan buldum.
shadowwalker İletim - 24/08/2005 : 20:46:24
Which of the following Sith Lords is not entombed upon Korriban?
Freedon Nadd
A number of Sith Lords conducted the burial ritual of the great Marka...
Twenty
Which of the following creatures would be *least* suitable as a pet for a Sith Master
Gizka
Which of the following statements is *not* a paradox
I always lie
The path to breaking chains is...
passion - strength - power - victory
zobrak İletim - 24/08/2005 : 19:55:56
abi son bi sorum var,ondan sonra cidden seni rahat bırakacam,abi şimdi ben o dediğim yeri geçtim de korribian da takıldım,orada computer da,bi test olayı varya,onu yapamadım(buradan anladığın kadarıyla öyle süper bi ingilizcem yok!),herhalde o test i yaptığın zaman bi kapı açılıo ama ben yapamadım maalesef,son bi kez yardım edersen sewinirim...
shadowwalker İletim - 23/08/2005 : 22:08:12
yarin bir kurup oyunu bakmaya çalışayım (ama bir sürü oyun var umarım bulabilirim koyduğum yeri). bu arada şu uyarıya dikkat etmişsindir umarım:
"Note: A console window will not appear"
heralde sanırsam " tuşuna basıp invulnerability <99> yapınca god mod'a girmen lazım. (büyük ihtimal ardından enter basıp tekrar " basacaksın)birde oyun klavyeyi ingilizce klavye görüyorsa tuşlarda farklılık oluyor olabilir i yerine ı basmayı deneyebilirsin (<> tuşunun aynı yerde olması lazım ama yinede emin olamıyorsan klavye ayarlarından ingilizce klavye yapıp bir yazı editöründe denemek lazım)
edit: birde uyarıda bulunayım forumlarda üst üste mesaj atmak genellikle doğru bir davranış olarak kabul görmez bir önceki mesajını "iletiyi düzenle" tuşu ile düzeltirsen daha iyi olur. iletiyi düzenle tuşunuda mesajın üst kısmında kısayol olarak bulabilirsin.

0.02 Snitz Forums 2000