AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars KOTOR 2

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
madfight İletim - 26/08/2005 : 11:34:39
Ben Şimdi Dantooin (galiba adı bu) oradaki yıkılmış Jedi tapınağına vardım ve oradaki sub-levels kısmına indim ama alt kısımlardaki ilginç canlıları hiç bir şey etkilemiyor bilgisayara aşırı yüklendiğim zaman onları öldürüyor ama sadece 3 bilgisayar var ve ben geriye kalanları nasıl öldürecem ve ekip elemanlarım birbirine fazla güvenmiyor nasıl güven sağlıyacağım
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
madfight İletim - 26/08/2005 : 17:17:05
sağolun shadowwalker bende zaten önce shad narr dan başladım ve sırasıyla dantooine kadar geldim şimdi lvl 23 yani yayağı kuvettli ayrıca gandalf2 söylediğin için sağol ilk başta onları tek başıma haklayamayınca trainer kullandım
_GaNdAlF_ İletim - 26/08/2005 : 16:14:14
Bak eğer trainer le ölümsüzlük kullandıysan bazen trainer düşmanlarınıda yani böcekleride ölümsüz yapıyo o yüzdende ölmüyolar.Trainer kullanıyosan oyundan çık kapat traineri oyunu tekrar aç yine aynı şey devam eder bir süre sonra düzelir.
shadowwalker İletim - 26/08/2005 : 15:03:41
dantooine biraz zorludur ben oyunun başında nar shaddaa'ya gitmeyi ardından dantoindeki mağaradan krıstali almayı ve onderon'a geçip ondan sonra dantooine'e geri dönmeyi daha uygun buluyorum. böceklerde zorlanıyorsan büyük ihtimalle grup halinde alıyorsundur, mümkünse tek tek öldürmeye çalış, mümkün olmuyorsa adlarına bak değişik bir adı olan diğerlerini iyileştiriyordur önce onu indirirsen daha sorunsuz halledersin. bombaların, steroidlerin, canların ne varsa acıma kullan, daha kolay bir savaş olur böylelikle. baktın herşeye ragmen zorlanıyorsun başka haritaya geçip level atla daha sonra geri dön merak etme ne görev ne yaratıklar bir yere kaçacak değil :)
madfight İletim - 26/08/2005 : 12:28:13
shadowwalker daha önceki konuda bu oyunu bitirdiğini öğrendim sen orayı nasıl geçtin.Bu böcekler onları tam öldürücem kendilerini bir şekilde iyileştiriyor benim sinirimi çok bozuyor birde hile ile sınırsız can ve force ile böceklere saldırdım ama saatlerce uğraştım ölmedi
madfight İletim - 26/08/2005 : 12:25:27
ingilizcem gayet ii ve ayrıca dialoglarıda geçmiyorum o kısımda laireg ismli ilginç böcekler var onlara ne yarsam yapayı işlemiyor orası ana görev kayıp olan master jedi Vook (olması lazım adamın adı) onun olduğu yer ama lanet böcekler ölmüyor

0.03 Snitz Forums 2000