Tekrar merhaba sevgili okurlar,

     Bu sefer de size klasiklerin arasına kesin koyulmasını öngördüğüm bir oyun olan Crusader: No Remorse oyununu tanıtacağım. Origin firması, yıllar önce bu oyunu çıkardı ve hala benim en severek oynadığım (evet,OY-NA-DI-ĞIM) oyunlardan birisi. Oyunu çalıştırdığımızda mission üzerine kurulu, gelecek zamanda geçen bir action türü oyun çıkıveriyor karşımıza. O kadar güzel, o kadar zevkli bir oyun ki, oynarken başından kalkamayacaksınız. Her ne kadar eski olursa olsun...

     Size şöyle kısaca oyunun konusunu açıklayayım. Dünya büyük bir kargaşa içinde. Makine gücü, tüm insanların işinden olmasına sebep olmuş, bu yüzden halk arasında büyük kitleli bir direnişçi grubu ortaya çıkmış. Biz, hükümetin bizi bu direnişçileri yok etmek amacı ile tuttuğu özel askerleriz. Bir nevi komando. Kendimize özel kırmızı ve ihtişamlı bir zırhımız ve bayağı da iyi bir silahımız var. Fakat biz diğerlerinden farklıyız. Onlar direnişçilere karşı, biz ise direnişçilerin yanındayız, sonuna kadar. Ve amacımız direnişçileri zafere ulaştırmak. Ulaştırmak olmasa da, zafere biraz olsun yaklaştırmak.

     Oyunun konusu tipik future-time aksiyon oyunları gibi. Fakat oyunu oynadığınız zaman, sizi o kadar etkiliyor ki, konu ister istemez çok orjinalmiş gibi geliyor size.

     Gelin bir oyunun grafiklerini inceleyelim. Oyunun grafikleri Diablo’nunkine bayağı bir benziyor. Daha doğrusu aynı gibi. Üsten görünüş, fakat detaylı. Işıklandırmalar, karakter hareketleri, patlamalar, silahın ateşlenmesi, hepsi çok güzel. Oynarken bunları gördüğünüzde de yine bir hoş oluyorsunuz tabii ki.

     Oyunun kritiklerine bir gözgezdirelim.Bence zırt pırt misyon tamamlamak insanı bayıyor. Hani yine zevkli falan da, bir yere kadar değil mi? Yani ben şahsen 20 bölüm misyon tamamlamakla harcayamam vaktimi. Harcamak istesem de sıkılırım yani. Sonracıma kritik olarak bölümlerin karmaşıklığına değinmek istiyorum. Evet, bölümler çok karmaşık. Oraya gir şunu aç, şunu indir, şunu yap... Bir sürü şey. Kafayı yiyor insan.

reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
website women who cheat on men online
open reasons women cheat why do wife cheat