Sıra geldi oyunun multiplayer seçeneğine. Herhangi bir multiplayer oyunu açtığınızda üç farklı zorluk derecesi çıkıyor önünüze. Bir nevi Easy, Medium, Hard. En son oynadığımda, uzun zaman önceydi o yüzden diğer isimlerini unuttum. O yüzden Easy, Medium ve Hard olarak açıklayacağım size.

Easy:
Yaratık oranı diğer iki seçeneğe göre daha az. Düşük seviye oyuncular için birebir ama yüksek seviyeli oyuncular için çocuk oyuncağından başka birşey değil.

Medium:
Orta seviye oyuncular için çok kullanışlı bir seçim. Düşük seviye oyuncular için biraz fazla zor. Yüksek seviye oyuncuları için yine çocuk oyuncağından başka birşey değil.

Hard:
En yüksek seviyedeki oyuncuları bile zorlayabilecek bir düzey. Düşük seviyeliler hiç birşey yapamıyor. Orta seviyeliler de biraz dayansa bile bir süre sonra ölüyorlar. Acayip zor birşey.

     Blizzard’ın meşhur Battle.net’inin ilk çıktığı oyun olarak bilinir Diablo. O zamanlar dört kişi girebiliyordu bir oyuna, fakat şimdi Internet’ten yükleyeceğiniz patchler ile oyuncu sayısı sekiz kişiye kadar yükselebiliyor. CD-KEY olayı yok. Çünkü Diablo eski bir oyun. O zamanlarda da CD-KEY olayı daha yoktu. O yüzden oyuncuların hepsi rahattı. Battle.net de bu yüzden bu kadar tutmuştu. Günümüzde hala birçok Diablo oyuncusu Battle.net aracılığı ile birbirleri ile buluşmakta.

     Şimdi de oyunun kritiklerine gelelim. Oyunda dengesizlik var. Bir Warrior yüksek seviyelerde bir Sorcerer gibi büyü yapabiliyor. Ya da bir Rogue da yüksek seviyede bir Sorcerer gibi olabiliyor. Karakterler arası eşitsizlik var. Bir de tüm Diabloseverleri ister istemez güldüren bir olay daha var, o da Diablo’nun Fireball büyüsü ile ölebilmesi. Düşünsenize, şeytanı ateşle öldürüyorsunuz. Neden? Çünkü ateş can yakar! Pah!

     Oyunumuz genel olarak böyle sevgili okurlar. Diablo’yu bir klasik olarak tanıtabildiğim için gerçekten inanılmaz mutluyum. Çünkü Diablo taptığım oyunlar arasında idi. Şimdi de dört gözle Diablo 2’yi bekliyoruz. Bakalım ne gibi birşeyle karşılaşacağız.

     Oyun hakkındaki her türlü sorularınızı bana e-mail aracılığı ile yollayabilirsiniz. Sorularınız için kapsamlı bir araştırma başlatıp eninde sonunda size iyi bir cevap ulaştıracağımdan emin olabilirsiniz. Bir sonraki yazılarımda görüşmek üzere...

website want my wife to cheat online
open unfaithful wives husband cheat
types of women who cheat cheat on husband reasons why women cheat on their husbands