Oyunun kontrolleri oldukça basit. Karakterimizi ok tuşları ile kontrol ederken, "CTRL" tuşu ile silahımızı kullanıp, "Alt" tuşu ile de atlayabiliyoruz. Bunun dışında "Space" ile arama, kullanma gibi fonksiyonları yapabiliyor ve "X" ile silahımızı değiştirebiliyoruz.

Dövüş sistemi de kontroller kadar basit. Kılıç, sopa gibi yakın dövüş silahlarında farklı şekillerde saldırılar yapmak için saldırı tuşuna basarken, yön tuşları ile saldırının şeklini belirleyebiliyoruz. Ateşli silahlar gibi uzak mesafe savaşlarında ekranda küçük bir çember beliriyor. Bu çemberi düşmanınızın üzerine getirip yine saldırı tuşu ile düşmanınıza ateş edebilirsiniz.

Oyunun grafikleri, aynı zamanlarda çıkan diğer oyunlara göre oldukça iyi. Elle çizilmiş, gerçeğe yakın 3D arka planlar ve kaliteli karakter animasyonları oyundan aldığımız zevki arttırıyor. İlerledikçe sizi takip eden, etrafınızda dönen ve yakınlaşıp uzaklaşan kamera oyunun kontrollerini zorlaştırmasa da aniden değişen açı bazen almak istediğiniz objenin bir önceki ekranda kalmasına neden olabiliyor. Oyunda geri dönme seçeneğimiz olmadığından kaçırdığımız objeyi orada bırakmak zorunda kalıyoruz. Bu da çok nadiren de olsa bizi zor durumda bırakabiliyor.

Zaman ve mekana göre değişen ses ve müzikler oyunun atmosferini bir hayli arttırıyor. Her ne kadar sesler kaliteli de olsa oyunda hiç bir konuşmanın olmaması oyun için bir eksi sayılabilir.

Oyunda toplam 4 farklı zorluk seviyesi var ve bunlar çok iyi ayarlanmış. Kolay seviyede bir ejderhayı bile kısa sürede öldürebilirken, zor seviyede basit bir mağara adamı karşısında ölebiliyorsunuz.

Son olarak oyunun kayıt etme sistemine kısaca değinmek istiyorum. Oyun içinde istediğiniz an oyunu kaydetme şansınız yok. Bunun yerine hafıza yükleme terminallerini kullandığınızda ve bölüm bitirdiğinizde oyun otomatik olarak kaydediliyor.

Time Commando genel olarak çok başarılı bir oyun. Gerek grafiklerinin ve ses efektlerinin kalitesi, gerekse atmosferin yüksek, kontrollerinin de basit olması oyunu bir klasik yapıyor. İstediğimiz an oyunu kayıt edemememiz ve kamera açıları yüzünden almak istediğimiz objeleri kaçırmamız oyunun eksilerinden sayılsa da dikkatli davrandığımız zaman bu eksiler oyunumuzu etkilemiyor. Bu yüzden oyun yüksek bir notu hak ediyor.

open website women love to cheat
redirect i dreamed my wife cheated on me how do i know if my wife has cheated
redirect i dreamed my wife cheated on me how do i know if my wife has cheated
go women who love to cheat my wife cheated
cheat on my husband women that cheat website