Rekabet kısmında ise kendiniz bir turnuva oluşturarak diğer insanlar ya da arkadaşlarınızla mücadele edebiliyorsunuz. Turnuvaya bir isim seçtikten sonra özelliklerini belirlemek gerekiyor. 2-32 arası takımın yer aldığı, 2-6 arası takımın yer alıp birbiriyle iki kez mücadele ettiği ve 2 takımın yer aldığı, birbiriyle 5 kez karşı karşıya geldiği 3 seçenek bulunuyor.

Ayrıca klasik şekilde çevrimiçi oyunlara hâlâ bağlanabildiğiniz Football Manager 2013, bu sefer online özellikler bakımından çok daha mesafe kat etmiş konumda. Steam’le harika şekilde entêgre olmuş olması bir yana, sıralamalar gibi özelliklerle de sizi diğer oyuncularla mücadele eder konuma getiriyor. Ek olarak, rekabet bölümünde tek başınıza oynarken kurduğunuz başarılı takımınızı direkt çevrimiçi oyuna dâhil edebiliyorsunuz.

Bunlar dışında yine Football Manager’de 50’den fazla ülke, 500,000’den fazla oyuncu ve personel, geliştirilmiş özellikler yer alıyor. Tüm bunları detaylı olarak inceleme yazısına saklıyorum ve müjdeyi de veriyorum; 2 Kasım’da bizi güzel bir oyun bekliyor.

how many women cheat website why are women unfaithful
open unfaithful wives husband cheat
i want an affair click love affairs with married men
how often do women cheat on their husbands unfaithful husbands online
redirect wife cheated how do i know if my wife has cheated