Trials HD ilk çıktığında şaşırtıcı bir şekilde beni etkilemişti. Oyun 2009 yılında, Microsoft’un geleneksel Summer of Arcade etkinliklerinde piyasaya sürülmüştü. Aslında tam olarak bir tür tanımı da yapamayacağım Trials için, motorsiklet yarışı – platform dersek sanırım en yakın seçenek olur. Neyse, gel zaman git zaman, geçtiğimiz yıl da oyunun yeni sürümü Trials Evolution Xbox 360’a özel olarak çıktı ve Live Arcade üzerinden dijital olarak dağıtıldı. Beklentileri tekrar karşılayan yapım, bu sefer PC platformuna konuk oluyor; yine aynı çılgınlıklarla.

Trials Evolution, yeni başlayanlar için oldukça basit bir sunuma sahip. Mantık çok basit aslında ve yapmanız gereken şey sadece 4 hareketle motorsiklet sürmek; gaz, fren, ileri doğru eğilme ve geri doğru eğilme. Kulağa oldukça “sığ” geliyor değil mi? Tabii işin aslı biraz farklı, Trials Evolution sadece basit bir şekilde motorsiklet sürdüğünüz bir oyun değil. Hız ve ağırlık arasındaki dengeyi kurmazsanız, fena hâlde çuvallıyorsunuz ve baştan denemek zorunda kalıyorsunuz. Ustalaşması zaman isteyen oyunda zaten inanılmaz şekilde derin ve çeşitli bölüm tasarımları mevcut.Trials Evolution’da en büyük devrim de mekânlar konusunda gerçekleşmiş. Bilmiyorum ilk oyunu denediniz mi ama Trials HD tamamen sıkıcı bir deponun içinde geçiyordu ve akrobatik hareketlerimizi de orada gerçekleştiriyorduk. Evolution’la biraz daha geniş bir alana açılıyoruz. Artık oyuncular çamurlu pistlerde, sahillerde, ormanlarda ve tabii ki insan yapımı tehlikeli yapılarda yarışabilecek. Sonunda eski depodan çıkıp yeni yerleri keşfetmek oldukça iyi olacak.

Trials Evolution’la gelen önemli yeniliklerden biri de elbette beklenen multiplayer modları. Yapımcı RedLynx oyuna dört farklı çoklu oyuncu modu dahil ediyor ve firma olarak da kendilerinin daha önce MotoHeroz’la bu konuda tecrübesi vardı. İkisi arasındaki fark ise, Trials Evolution’da dört oyuncu da aynı pistin farklı kulvarlarını kullanıyor.

Unutmamak gerek; bu oyunda amaç hız değil. Yer yer gaza basmak, yer yer fazlasıyla yavaşlamak gerekiyor. Görsel ve işitsel olarak da PC için yenilenen oyun gayet iyi durumda. Tamamen 3D hazırlanmasına rağmen arkaplan 2D görünümü veriyor ve yarış yerleri oldukça detaylı. Ayrıca ek olarak level editor de bulunuyor ve bu sayede isteyenler kendi içeriklerini yaratabilecek. Trials Evolution’ın PC için çıkışına az bir süre kaldı ve bizi eğlenceli bir yapım bekliyor diyebilirim şimdiden.
how many women cheat website why are women unfaithful
website women who cheat on men online
open go husband cheat
online reason women cheat redirect
types of women who cheat read here reasons why women cheat on their husbands
women that cheat on their husbands read here how many women cheat on husbands
women that cheat on their husbands boyfriend cheated on me how many women cheat on husbands
cheat on my husband website

Sayfa 1/1