Fall of the Samurai'de donanmada da önemli değişiklikler mevcut. Ağır zırhlı ve modern toplarla döşenmiş gemiler eminim ilginizi çekecektir. En önemlisi artık gemilerimizi kontrol ederek, tur atlama derdi olmadan düşman limanlarını işgal edebiliyor oluşumuz. Kara savaşlarında ise donanma desteğini arkamıza alabiliyoruz, aynı şekilde düşman da bunu kullanabiliyor tabii.

Foreign Veteran, Ishin Shishi ve Shinshengumi adlı üç yeni ajan bulunuyor oyunda. Dikkati çeken ise Foreign Veteran çünkü bu ajan dahil olduğu orduyu hızlı bir şekilde eğitiyor, geliştiriyor. Ek olarak, her yeni ajanın özel skill ağacı var. Eski ajanlardan Ninja ve Geisha'nın skill ağaçları ise yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik anlamda ise ben pek bir farklılık göremedim. Bildiğimiz, beğendiğimiz Shogun 2 zaten. Herhangi bir değişiklik yok bunlarda. Elimizdeki sürümde çoklu oyun cu seçeneği olmadığı için onu da test edemedik ayrıca.

SEGA'nın dağıtımını üstlendiği Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai, 23 Mart 2012 tarihinde bizlerle oluyor. Ben de yeteri kadar bilgilendirme yaptığımı düşünüyorum, yani Oyunsitesi.com 'da yine bir yazımızın sonuna geldik. Tekrar görüşmek üzere, iyi oyunlar.

cheat wife go women love to cheat
women affairs online cheat husband
types of women who cheat my boyfriend cheated on me with a guy reasons why women cheat on their husbands