1. Bölüm - An Offer You Can't Refuse
Oyunun bu ilk bölümünde peşinizdeki rakip mafyadan kurtulmaya çalışacağız. Paulie ve Sam diğer mafyayla çatışırken kaçmak için arabanıza biniyorlar. Arabanız hız açısından çok düşük durumda. Bu yüzden kesinlikle düz giderek onları atlatabileceğinizi düşünmeyin. Onlardan kurtulduktan sonra haritada Salieri'nin barını göreceksiniz.

2. Bölüm - Running Man
Bu bölümde ard arda beş taksi görevi yapmamız gerekiyor. Harita yardımıyla bu kişileri istedikleri yerlere bırakın. İkinci ve beşinci müşterilerde sizden köprüyü kullanmanız istenecek. Tüm görevleri tamamladığınızda araya bir demo girecek ve iki kişi arabanızın yanına gelip sizi öldürmeye çalışacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken asla dümdüz koşmamanız. Sağ sol yaparak mermilerden çok az bir derecede etkilenmeniz mümkün. Ekrandaki ok yönlerini kullanarak Salieri'nin barına ulaşın ve bölümü bitirin.

3. Bölüm - Molotov Party
Önceki bölümde size saldıranlardan intikam alacağız. Gösterilen yere gitmeden önce Vincenzo'ya uğrayarak silah alın. Bundan sonra haritada gösterilen Morello'nun barına doğru gidin. Arabanızı çabuk kaçabileceğiniz bir yere park edin. Ön kapıda bekçi bulunduğundan arkadan dolaşın ve bekçinin kafasına beyzbol sopasını indirin. Şimdi arabaları zarar göstergeleri en sona gelinceye kadar sopayla haşat edin. Bunları yaptıktan sonra kaçarken hemen elinizdeki molotof kokteylleri arabalara sallayın ve arabanıza dönün. Salieri'nin barına dönüp bölümü bitirin.

4. Bölüm - Ordinary Routine
İlk olarak barın arka tarafındaki merdivenlerden Vincenzo'nun yanına uğrayıp silah alın. Ardından Ralph'le konuşun ve gösterdiği arabayı alın. Haritada gösterilen yerlere giderek haraçları toplayın. Son yer şehir dışında olduğundan haritada ilerlemediğinizi farkedeceksiniz. Dümdüz devam ettiğinizde son yere ulaşacaksınız. Binanın arka tarafına gidin ve kutulardan balkona tırmanın. İlk olarak içeri girdiğinizde sağ taraftaki tuvalete girerek oradaki adamı temizleyin. Ardından aşağıdan birkaç adam gelecek. Tüm adamları bir anda vurmak zor olacağından siper alarak teker teker hepsini öldürün. Aşağı indikten sonra barda üç kişi göreceksiniz. Bunlar Thompson tüfeğine sahip olduğundan dikkatli olun. Hepsini öldürdükten sonra çıkan atletli adamı da temizleyin. arka odada Sam'le konuştuktan sonra az önceki atletli adamın silahlandığını göreceksiniz. Onu öldürdükten sonra biri haracı çalmak isteyecek. Hemen arabaya atlayın ve durdurmaya çalışın. Ardından arabadan inip, adamı öldürün ve parayı alın.

5. Bölüm - Fairplay
İlk olarak haritada şehir dışında gösterilen yere zaman dolmadan ulaşmaya çalışın. Tünele geldiğinizde arabadan inip oradaki görevliyle konuşun. Görevli size kapıyı açtıktan sonra arabayı alıp yine zaman dolmadan Bertone'ye götürün. Süre çok kısa olduğundan bunu seri bir şekilde yapın. Bertone araca baktıktan sonra tekrar geldiğiniz yere geri dönün. Bunları yaparken arabaya hasar vermemeye dikkat edin.

Schubert Six Red aracı garajınıza eklenmiş olacak.

6. Bölüm - Fairplay
Şimdi ise ailenin şerefini kurtarmak için bir yarışa katılmamız gerekiyor. Arabanızla piste gidin. Bu arada siz de bir yarış arabasına bineceksiniz. Bundan sonra beş tur boyunca sizi zorlu bir maraton bekliyor. Yarış boyunca arabanızı yolda tutmak için pestilinizi çıkacak. Yarış başladığında kırmızı ve beyaz arabalar size çok ter döktürecek. Yarışa başlarken hemen soldan ön sıralara doğru tırmanmaya başlayın. Yarışın koptuğu yer ilk virajdır. Viraja girerken çok yavaşlayarak dönün. Diğer araçlar hızlı olduklarından dönerken savrulacaklar ve bu size liderliği getirecek. Eğer ilk virajda birinciliği kapamazsanız boşuna uğraşmadan yarışı baştan oynayın. Liderliği kaybettiğiniz her anda da gereksiz yere zorlamadan aynı şeyi yapın. Yarışı kazanıp Bertone'ye gidin. Size Lassiter marka arabanın nasıl çalınacağını anlatacak. Ardından haritada gösterilen yerdeki arabayı çalın ve Salieri'ye dönün.

7. Bölüm - Sarah
Bu bölümde Sarah'ı rahatsız eden serserilere ağızlarının paylarını vereceğiz. İlk başlarda Sarah'la beraber bir süre yürüyoruz. Sarah'la beraber yürürken karşınıza üç adam çıkacak. Bunları bir güzel dövün. Bunları yaparken elinizde beyzbol sopası olmazsa çok dayak yersiniz. Bu arada Sarah'ı gözden kaçırmamaya dikkat edin. Aynı yolu takip edip önünüze çıkan ilk aralıktan devam edin. Çıkan diğer gruba da bir güzel dersini verin.

7. Bölüm - Better Get Used To It
Şimdi oyunun bu diğer kısmında, bu sefer insanları rahatsız eden bir çeteyi halledeceğiz. Vincenzo'dan silahlarınızı alarak Pauline ile birlikte haritada gösterilen Biff'in yanına gidin. Biff'ten çetenin yerini öğrenip onların yanına gidin. Gösterilen yere geldiğinizde önünüze çıkan herifleri öldürün ve Sarah'ta olduğu gibi Pauline'i de yalnız bırakmamaya dikkat edin. İleride size silahla karşılık verecekler. Bunları da hakladıktan sonra çetenin son iki üyesi arabayla kaçacak. Onları gözden kaçırmadan takip edin. Bir süre sonra kaza yapacaklar ve bölümü bitireceksiniz.

woman affair read here click here
cheat wife meet to cheat women love to cheat
go marriage affairs why wife cheat
go marriage affairs why wife cheat
redirect husband cheated wife how do i know if my wife has cheated
cheat on my husband I cheated on my girlfriend website