8. Bölüm - The Whore
Haritada gösterilen Corleone Oteli'ne girin. Görevliyle konuşup müdürün sol taraftaki restoranda olduğunu öğrenin. Restorana girin ve beyaz giyinmiş müdürü bulun. Müdürün yanına gidin ama onun karşı tarafındaki koltuklarda oturan siyahlı adamı öldürün. Eğer müdüre ateş ederseniz bu adam hemen size saldıracak. Müdürü daha sonradan öldüreceğiz. Siyah giysili adamı öldürdükten sonra içeri gelen birkaç adamı da öldürün. Daha önce geldiğiniz odaya dönüp, denizci kıyafetli adamı gebertmelisiniz. Öldürmediğiniz takdirde, siz gittikten sonra arkanızdan size saldırıyor. Ardından resepsiyonun arkasına geçip anahtarı alın. Şimdi merdivenlerden çıkma zamanı geldi. Sizi öldürmeye çalışanların tümünü temizledikten sonra, en üst katın bir altındaki katta öldürmek için geldiğimiz kadını bulun. Doğru kapıyı bulup içeri atlayın. Kadınla konuştuktan sonra en üst katta, kapısında Director yazan odayı bulun. Korumayla birlikte müdürü vurduktan sonra masadaki belgeleri alıp bombayı yerleştirin ve dışarı çıkın.

Oda patladıktan sonra polislerle uğraşmamız gerekecek. Binanın yanındaki pervaza çıkıp aynı şekilde diğer binalarda da ilerleyin. Bir süre sonra çok sayıda polis yolunuzu kesecek. Bunları öldürdükten sonra tahtadan bir merdivene ulaşıp bu kısmı bitireceksiniz.

Diğer kısma bir kilisenin çatısında başlıyoruz. Alt kata indiğinizde kendinize önceki bölümlerde ölmesine sebep olduğunuz adamın cenazesinde bulacaksınız. Tekrar merdivenlere dönüp sizi takip edenleri, merdivenleri siper olarak kullanıp öldürün. Tekrar aşağı inip adamlara fazla gözükmemeye çalışarak öldürmeyi deneyin. Eğer sağlığınız kötüyse üst kattaki sağlık kutusunu kullanın. Herkesi öldürdükten sonra vurduklarınızın üstünü boşaltın. Kiliseden çıktığınızda Wanted seviyeniz en yüksek durumda olacak. Polisler peşinizi bırakmayacağından, onları ara sokaklara çekip öldürmeye çalışın. Polisleri öldürdükten sonra bir yere saklanıp Wanted seviyenizin düşmesini bekleyin. Wanted seviyesiniz kaybolduğunda Salieri'nin barına giderek bölümü bitirin.

Falconer Blue, Lassiter V16 Charon Black garajınıza eklenmiş olacak.

9. Bölüm - A Trip To The Country
Ralph ile konuştuktan sonra size yeni arabanın nasıl çalınacağını öğretecek. Eğer garajınızda fazla araba birikmeye başladıysa Ralph ile konuşup birkaç tanesini gönderebilirsiniz. Zor bölümlerden bir tanesi. Haritada belirtilen yere gelince ahırların arasından ilerlemeye başlayın. Yolun sonuna gelince demo sonrasında saldırıya uğrayacaksınız. Hemen soldaki kapıyı siper alarak gelen adamları temizleyin. Dışarıdakileri de zorlanmadan vuracağınızdan eminim. Şimdi yavaş yavaş geldiğimiz yere doğru döneceğiz. Hemen önünüzdeki kırmızı ahırda düşmanlar var. Bunları öldürüp ilk yardım kutusunu kullanın ve Paulie'nin yanına dönün. Onunla konuştuktan sonra az önce temizlik yaptığınız ahırın karşısına gelin. Kapıya geldiğinizde Paulie kapıyı açacak ve saldırıya uğrayacaksınız. Birçoğunun elinde pompalı var. Bu silahın menizili az olduğundan hemen ölüverecekler. En üst katta Sam'le konuştuktan sonra polis baskın yapacak. Önce merdivenlerden gelen iki polisi öldürün. Alt kata inip buradakileri de öldürüp dışarı çıkın. Bunları yaparken Paulie'e de dikkat etmeniz gerekiyor. Onu korumazsanız polisler hemen öldürüyorlar. Bundan sonra zevkli bir yer var. Sizi takip edenleri yoldan çıkarmaya çalışacaksınız. Üç arabayı da saf dışı bırakmanız gerekiyor. Size yaklaştıklarında sadece şoföre ateş etmeniz yeterli. Yanlarındaki adamlarla birlikte ağaçlara toslayacaklar. Şehre döndüğünüzde ister bir alt görev için Bertone'ye, isterseniz bölümü hemen bitirmek için Salieri'ye gidin.

Alt görevde Bertone'nin bir arkadaşını uyarmamız lazım. Dikkatlice haritada gösterilen eve gidin ve arkadaşıyla konuşun. Ardından Bertone'ye gittiğinizde size yeni bir arabanın nasıl çalınacağını gösterecek. Söylediği yerden arabayı çalın ve Salieri'ye dönün.

10. Bölüm - Omerta
Vincenzo ve Ralph'e uğrayıp ihtiyaçlarımızı karşıladıktan sonra haritada gösterilen yere gidin. Sırayla önce Biff'e, Tony'ye ve Joe'ya gideceğiz. Joe ile ne kadar konuşursanız konuşun ötmemekte ısrar edecek. Kendi kaşındığından ona bir el ateş ederek ötmesini sağlayın. Joe'nun söylediği yere gittiğimiz zaman Frank'in kaçırıldığını görüyoruz. Bu aracı arayı fazla açmadan takip edin. Şehir dışına çıktıktan bir süre sonra havaalanına ulaşacaksınız. Hemen üzerinize gelen arabadan dolayı sağ tarafa doğru atlayın. Binaya girmeden önce kapının yanındaki iki adamı öldürün. Diğer taraftakileri de öldürdüğünüzde Frank ve korumaları dışarı çıkacak. Eğer sağlık durumunuz kötüyse ilk yardım kutusunu kullanın. Macera şimdi başlıyor. Dışarı çıkıp ilk hangara doğru gidin. Giderken kamyonetle gelen bir adam diğerlerine saldıracak. Frank'in tüm korumalarını öldürmemiz gerekiyor. Kamyonet yordamıyla bunu daha kolay hale getirebiliriz. Kamyonete atlayın ve herkesi böcek gibi ezin. Herkes öldüdüğünde Frank'le konuşacaksınız. Sol taraftaki Air School binasının önündeki adamları öldürüp içeri girin. Frank'i ailesinin yanına götürün. Bölüme başladığınız ilk binada resepsiyonun üstündeki biletleri alıp, tekrar Frank'in yanına dönün. Anahtarları da aldıktan sonra ilk binanın arkasındaki arabalardan birini alıp şehre dönün. Kütüphaneden kitapları aldıktan sonra yeni bir alt görev için Bertone'ye, ya da bölümü hemen bitirmek için Salieri'ye dönün.

how many women cheat redirect why are women unfaithful
cheat wife meet to cheat women love to cheat
reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
open unfaithful wives husband cheat
i want an affair click love affairs with married men
redirect husband cheated wife how do i know if my wife has cheated
open website why do wife cheat