Alt görevde Bertone'den pataklanacak adamın yerini öğrenin. Barın kapısındaki bodyguardı yumruklayarak dövün. Eğer sopa veya silah kullanırsınız görev sayılmayacak. Adamı dövdükten sonra Bertone size yeni bir arabanın yerini söyleyecek. Hemen haritada gösterilen yerdeki arabayı çalın ve Salieri'ye dönün. Peşinize polis takılırsa atlatmadan bölümü bitiremezsiniz. Salieri'ye döndüğünüzde bölüm bitecek.

Schubert Extra Six Fordor White, Thor 810 Sedan FWD Orange garajınıza eklenmiş olacak.

11. Bölüm - Visiting Rich People
Vincenzo'dan silahlarımızı aldıktan sonra arabaya atlayıp Salvatore'ye gidin. Onu da alarak haritada gösterilen yere doğru gidin. Malikaneye geldiğinizde Salvatore kapıyı açacak ve içeri gireceksiniz. Kapıdan girdiğinizde hemen ilk soldan dönüp önünüze çıkan bekçiye beyzbol sopasını indirin. Bu sefer sağa dönün ve çardakta bekleyen adamı da aynı şekilde temizleyin. Evin sağ tarafına gittiğinizde, kapını önünde nöbet tutan bir adam göreceksiniz. Bunu da arkası döndüğü anda halledin. Salvatore'yle konuşup evin sol tarafındaki arka kapıya doğru gidin. Ön kapıdan girerseniz hizmetçi kadına yakalanma ihtimaliniz var. Eğer önden dalacaksanız gördüğünüz anda indirmeye çalışın. Bu biraz zor olduğundan ilk seçeneği uygulayıp evin sol tarafından giriyoruz. Salvatore'yle beraber üst kata çıkın. Doğru odayı bulduğunuzda, odanın arka tarafında büyük kasayı hemen fark edeceksiniz. Demo sonrasında ev sahibi geri gelecek ve ufak bir çatışma yaşayacaksınız. Son olarak Salvatore'yle dışarı çıkıp, onu evine bıraktıktan sonra Salieri'nin barına dönün.

12. Bölüm - A Great Deal!
Kısa ve zevkli bir bölüm. Arabaya atlayıp haritada gösterilen yere doğru gidin. Otoparka geldiğinizde en üst kata çıkıp sizi bekleyen adamlarla konuşun. Kısa bir demo sonrasında kendinizi çatışmanın içinde bulacaksınız. Sütunları siper alarak karşınızdaki adamları temizleyin. Adamların yanlarındaki varilleri havaya uçurabilirseniz işiniz daha da kolaylaşacaktır. Hepsini öldürdükten sonra yavaş yavaş alt katlara doğru inin. Öldürdüklerinizin üzerinden çıkan Thompson'larla adamları kolayca haklayabilirsiniz. Eğer sağlık durumunuz kötüyse en alt kattaki ilk yardım kutusunu kullanabilirsiniz. Tüm adamları öldürdükten sonra en üst kattan içki kamyonetini alabilirsiniz. Kamyonetle çıkışa geldiğinizde sizi çıkışta yaklaşık altı adamlık bir düşman ekibi bekliyor olacak. Bunları arabaları siper alarak indirebilirsiniz. İsterseniz gideceğiniz noktada bunu yapabilirsiniz ama kamyonetiniz çok yavaş olduğundan yolda giderken çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu yüzden tüm adamları erkenden öldürüp, sallana sallana Salieri'nin deposuna giderek bölümü bitirebilirsiniz.

13. Bölüm - Bon Appetit!
Salieri'yi Pepe'nin restoranına götürdükten sonra hoş bir çatışma yaşayacaksınız. Salieri'yi içeride bırakıp hemen arkadan çıkın. Yandaki binaya girip üst kattaki elemanı öldürün ve silahını alın. Bu işi daha sonra ön taraftan da yapabilirsiniz ancak zorlanma ihtimaliniz yüksek. Adam kafanızı çıkardığınız anda sizi kurşun yağmuruna tutuyor. Bu adamı temizledikten sonra binadan çıkın ve dümdüz gidip aralıktan geçin. Caddeye vardıktan sonra binanın köşesini döndükten sonra size saldıran adamları karşınızda bulacaksınız. Hepsi Salieri'yle uğraştığı için rahatlıkla nişan alıp tümünü öldürebilirsiniz. Hepsini öldürdükten sonra Salieri ile Carlo'dan intikam almak için yola koyulun. Carlo'nun evine geldiğinizde üst kata çıkın ve kapıyı kırın. İçeri girdiğinizde Carlo'nun camdan kaçtığını göreceksiniz. Siz de arkasından gidin ve adamı harcayın. Bundan sonra üç adam daha gelecek. Yalnızca biri silahlı olduğundan bunları da kolayca öldüreceksiniz.

14. Bölüm - Happy Birthday!
Ralph ile konuştuktan sonra arabaya atlayıp haritada gösterilen limana gidin. Geminin yanına geldiğinizde girişte görevli davetiyeniz olmadığı için sizi gemiye almayacak. Arkanızı dönün, ilerdeki binada açık bir kapı göreceksiniz. En alt kata indiğinizde denizci kıyafetini giyin. Artık gemiye binebilirsiniz. Bir kat çıkıp geminin arka tarafına gidin. Buraya geldiğinizde tuvaleti göreceksiniz. Kapısı kilitli olduğundan önce anahtarı bulmamız gerekiyor. Tekrar alt kata inip sağ tarafta çizgili kıyafet giyen denizciyi bulun. Bir defadan anlamayacağı için birkaç kez deneyerek anahtarı kapın. Tuvalete geldiğinizde dolabın altındaki silahı alıp güvertede beklemeye başlayın. Bir süre sonra politikacı odasından çıkıp konuşma yapacak. Hemen silahınızı çekip politikacıyı öldürün ve hızla alt kata kaçmaya başlayın. Geminin sağ tarafında olan botun yanına gidin ve bölümü bitirin.

how many women cheat redirect why are women unfaithful
how often do women cheat on their husbands why married men cheat on their wives online
open reasons women cheat why do wife cheat