Oyuna başlayın. Cheryl’ı takip edin. Küçük cinlerin sizi öldürmesine izin verin. Çıkan demoları izleyin. Cafeden Flash Light ve Map’i alın ve çıkın. Demodan sonra radyoyu alın ve dışarı çıkın. Haritayı açın ve Finney St.’deki kırmızı okla gösterilen yere gidin. To School mesajını alıp oradan Finney St.’e gidin. Finney St.’in batısına gidin. Yolun kapalı olduğunu göreceksiniz. Oradan Levin St.’e gidin. Levin St.’deki Dog House’u bulun. Oradaki ev sizi okula götürecek. Finney St.’de yaptığımız gibi bütün caddeleri gezip kapalı olduklarını görmemiz gerekiyor.

Matheson St.’e gidin ve caddenin batısındaki kapalı yoldan mesajı alın: “The Dog House Finney St.”. Haritayı açın ve Levin St.’in Güneyine gidin ve yolu kapatın. Oradan Metheson St.’e gidin. Matheson St.’den Bachman St.’in güneyine gidip o caddeyi de kapatın. Matheson St.’den devam edin ve Ellroy St.’e gidin. Orada bir evin önündeki tahtadan geçidi göreceksiniz. Oradan karşıya geçin ve posta kutusundan Scarecrow anahtarını alın.

Ellroy St.’in kuzeyine çıkın. Finney St.’in doğusunda bulunan köprüye gidin. Orada bir polis arabası göreceksiniz. Arabanın bagajından Lion anahtarını alın. Bachman St.’deki kafenin arkasında bulunan ara sokağa gidin. Arka sokaktaki tel örgülü yere girin ve oradan Woodman anahtarını alın. Oradan çıkın ve Levin St.’deki The Dog House’a gidin. Köpek kulübesinin içinden gireceğimiz evin anahtarını alın ve eve girin. Evin içinde üç kilitli bir kapı bulunacak. Kapıyı topladığımız anahtarlarla açın. Bahçeye çıkın. Bahçe kapısından ara sokağa çıkın ve haritanızı açıp okula gidin. Okul kapısından girin ve haritayı alın. Haritayı açın. Informary yazan oda Save odanız. Lobby’nin karşından Courtyard’a gidin ve karşı Bloğa geçin (yani 2F-‘e). İkinci kata çıkın. Lab Equipment Room’a girin. Odanın içinden Chemical ilacını alın ve Chemistry Lab.’a gidin. Odanın içindeki masanın üstünde bulunan ele Chemical ilacını dökün ve Gold Madellion’u alın. Courtyard’a inip saat kulesine Gold Madellion’u takın. İçeri girin ve 2F-‘e çıkın. Music Room yazan odaya girip piyanoyu çalıştırın. Sırası ile şu tuşalara basın.

Alt tuşların soldan 2. tuşuna bir defa
Alt tuşların sağdan 2. tuşuna bir defa
Üst tuşların sağdan 1. tuşuna bir defa
Alt tuşların sağdan 3. tuşuna bir defa
Üst tuşların soldan 1. tuşuna bir defa

Silver Medallion’u alın. Courtyard’a inip Silver Medallion’u saat kulesine takın. Kapıdan girin ve 2F-‘ye çıkın. Locker Room’un yanındaki arka merdivenlerden en alt kata inin. “B” Boiler Room’a girin ve motoru çalıştırın.

Courtyard’a çıkıp saat kulesinden içeri girin. Demodan sonra okulun içine girin. Haritayı açın ve Storage yazan odaya girin. Oradan pembe renkli topu alın. 1F-‘deki sınıflardan üç gözlü anahtarı alın. Reception’a gidip gizli kapıyı açın ve kilitli olan kapıların arkasına girin. Teachers Room’lara girin. Çıkarken telefon çalacak, telefon için demo giriyor. Demoyu izleyin.

1F-‘deki Woman WC, üst kat için bir asansör. En üst kata çıkın. “R”. Orada haritayı açın ve haritanın güney batısındaki köşedeki deliği görün. Aldığınız pembe topu oraya bırakın. Biraz kenarında bir delik daha göreceksiniz. O delikten anahtarı görün. Valve’i, yani musluğu açın. Anahtarın bulunduğu deliğe gidin ve anahtarın düştüğünü görün. Sonra Locker Room’a girip oradan Library Key anahtarını alın. Merdivenlerden inin ve Courtyard’a çıkın. Oradan Class Room Key’i bulun. İçeri girip üst kata çıkın ve Library Reverse’e girin. Oradan da Class Room’lara girin. Kapıdan çıkın ve arka merdivenlerden en alt kata inip Boiler Room’a girin. Bulmacayı çözün ve bölüm canavarını öldürün.

Üst kata çıkın ve kapılardan okulun dışına çıkın. Haritaya bakarak Balkan Church’e gidin. Bradbury St. kapalı olduğu için hemen önünüzdeki ara sokağa girin. Kamera açısı ile bir boşluk görünecektir. Oraya girin ve bahçeden eve girin.

Evden çıktıktan sonra Levin St.’de bulunacaksınız. Sol tarafınız kapalı olduğu için sağ tarafa gidin. Bradbury St.’e inin ve ara sokaktan Bloch St.’e çıkın. İlerleyin ve Church’e, yani kiliseye girin. Kiliseden çıkın ve haritayı açıp Bloch St.’in doğusundaki köprüye gidin. Köprünün ortasındaki kokpite girin. Okuldaki Boiler Room’dan aldığımız anahtarı buradaki makinede kullanın ve köprüyü aşağı indirip karşıya geçin. Köprüden haritayı almayı unutmayın. Kokpitten çıkıp karşıya geçin. Haritanızı açın ve Crichton St.’e gidin. Oradan da Koontz St.’e ve Alchemilla Hospital’a girin. Haritayı bulun ve Kitchen yazan yere girin. Oradan Plastic Bottle’ı alın.

Directors Room’a gidin ve Unknow Luguide’den şişeyi doldurun. Odadan çıkın ve kuzeye doğru gidin. Merdivenlerin kapısını açın ve aşağı kata inin. Generator Room’a girin ve makineyi çalıştırın. Odadan çıkın. Elevator’a binin ve 4F-‘ye çıkın. Bu katta harita yok, sürekli ilerleyin. İlerlediğinizde üçüncü katta bulunacaksınız. Erkekler tuvaletinden Plate of Turtle’ı alın. 302 nolu oda “Save” odanız. Odadan çıkın ve Storage Room’a gidin. Oradan Blood Pack’i alın. Odadan çıkın. 306 nolu odaya girin ve Plate of Cat’i alın. Koridorun sonundan Elevator’un yanına gidin. Elevator’a binin ve 1F-‘ye, yani birinci kata inin. Directors Office’e girin ve Plate of Queen’i alın. Burası “Save” odanız.

Odadan çıkın ve hiçbir odaya girmeden ana kapıdan geçip 2F-‘ye çıkın. Room 201’e girin ve Lighter’ı alın. Odadan çıkın ve Room 204’e girin. Karşınıza çıkan yaratığa ateş “etmeyin”. Yaratık kanla beslendiğin için Blood Pack’i kullanın ve Plate of Hatter’ı alın. Odadan çıkın ve Nurce Center’a gidip kapıya yaklaşın. Topladığımız Plate’leri şu sırada yerleştirin:

Sol Üst “Plate of Queen”,
Sağ Üst “Plate of Turtle”,
Sol Alt “Plate of Cat”,
Sağ Alt “Plate of Hatter”.

website redirect why do married men cheat on their wives
open website women love to cheat
wife cheat women cheat on men read here
website why husbands cheat online
online cheat on my wife redirect
redirect i dreamed my wife cheated on me how do i know if my wife has cheated
women affairs marriage affairs cheat husband
how many guys cheat catch a cheat why do women cheat on their husbands
how many guys cheat click why do women cheat on their husbands
types of women who cheat cheat on husband reasons why women cheat on their husbands
cheat on my husband website
cheat on my husband website