AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 HER ŞEY SONA ERDİ

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
cihan1990 İletim - 24/08/2005 : 03:19:04
bu gün en son görewide yaptıktan sonra oyunla ilgili herşey bitti.takıldığınız yerleri söylerseniz yardım edebilirim.oyun biraz kısaymış desem beni dövmezsiniz herhalde ama gerçekten biraz kısa bitirdikten sonra yapılacak hiç bir şey kalmadı nerdeyse şimdi boş boş kumar oynuyor seyahat ediyorum bana yardım eden herkase teşekkür ederim
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
dkutluturk İletim - 13/09/2005 : 18:08:19
Tam Link Verin! de istediğiniz bölümün save i var kolay gelsin
betelgause İletim - 09/09/2005 : 22:31:33
yaşasın ben de bitirdim. :D 6 sevgilimle mutlu bir hayat sürüyorum. :D
Archangel87 İletim - 09/09/2005 : 19:53:10
bende oyunu bitirdim ve sıkı durun şifresiz.sadece bi kac gizli gorev fln kaldı mesela cycling skiili upgradelemem lasım sonra dagdaki görevleri ve deniz fenerinin oradaki görevleri yapcam bide las venturas hava alanındaki yarışlardan uçaklı bi dane kaldı.bide en basta cihanın dedikleri yane daa 1 ayı var oyunun %100 olmasına.
minerva İletim - 09/09/2005 : 19:04:32
arkadaşlar bende oyunu bitirdim ve daha önce başka konuyada yazdığım gibi burayada şu çete oluşturma turunu yani los desperadosu açıklayayım.
görev başlar başlamaz evin önünden senin adamlarım olan yeşil giyinmiş adamların yanına git sonra bu adamlardan ikisine anlatacağım işlemi uygula.adama nişan al kafasının üstünde yeşil bir ok gözükür ve mouse un sağ tuşunu tıkla (basılı tut) ve g ye bas.ve bu işlemi iki adamda yapınca haritada sarı biryer gözükür.bu yer istasyon ve oraya gidince ordaki adamlar senin olur ve görev başlar.
djocny İletim - 24/08/2005 : 16:23:41
yeşilli çeteler senin onlara nişan alıp g ye bas seninle gelirler h ye basarsan orda dururlar

0.02 Snitz Forums 2000