AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 HER ŞEY SONA ERDİ
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

cihan1990
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 24/08/2005 :  03:19:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bu gün en son görewide yaptıktan sonra oyunla ilgili herşey bitti.takıldığınız yerleri söylerseniz yardım edebilirim.oyun biraz kısaymış desem beni dövmezsiniz herhalde ama gerçekten biraz kısa bitirdikten sonra yapılacak hiç bir şey kalmadı nerdeyse şimdi boş boş kumar oynuyor seyahat ediyorum bana yardım eden herkase teşekkür ederim

mserkank
Üye

Turkey
İleti 32

İletim - 24/08/2005 :  04:13:40  Bilgileri Göster  mserkank'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
GEÇMİŞ OLSUN BEN YAKLAŞIK BİR AYDIR OYNUYORUM DAHA BİTİRMEDİM BÖYLE İYİ OLUYO TADINI ÇIKARA ÇIKARA

UYKUM FİRARİ GECEM FİRARİ BEN FİRARİ BU SAATTE
mserkana@msn.com
Sayfanın En Üstüne Git

AXel
Üye

İleti 14

İletim - 24/08/2005 :  08:14:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunu tamamıyla bitirmek farklı bişey herhalde.Okadar bölüm...

ee
Sayfanın En Üstüne Git

byeark
Üye

Turkey
İleti 20

İletim - 24/08/2005 :  10:53:42  Bilgileri Göster  byeark için bir AOL İletisi Gönder  byeark için bir ICQ İletisi Gönder  byeark'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  byeark için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Yaw İkinci Şehirde Treni kovalıyoz 1. şehre kadar sonra bi herif çıkyo konuşmaya gidiyom görev başarısız diyo öldürüyom görev başarısız diyo napcam ben

Byeark
Sayfanın En Üstüne Git

cihan1990
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 24/08/2005 :  15:43:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
byeark tarafından yazılan:

Yaw İkinci Şehirde Treni kovalıyoz 1. şehre kadar sonra bi herif çıkyo konuşmaya gidiyom görev başarısız diyo öldürüyom görev başarısız diyo napcam ben

biraz açıkla anlamadım
Sayfanın En Üstüne Git

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 24/08/2005 :  15:49:41  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
byeark tarafından yazılan:

Şimdi orada treni takip ediyorsun, kovalamıyorsun. Tren garda durduktan sonra bir adam iniyor. Bu adamla hemen gidip konuşmayacaksın. Aksine bu adamı uzaktan gittiği yere kadar takip edeceksin. Ekranda mavi bir bar çıkacak. Adama çok yaklaşırsan o bar dolmaya başlıyor. O yüzden mümkün olduğu kadar uzaktan takip et ama sakın kaybetme.(Arabayla da takip edeceksin) En sonunda o adamı öldürüyorsun zaten.

ozzzy was here...!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000