AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 STAR WARS KOTOR 2'de konsol açılmıyor

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
CANPOLATALEMDAR İletim - 11/01/2006 : 21:14:21
STAR WARS KOTOR 2'nin şifrelerine baktım.swkotor2.ini'ye EnableCheats=1 ekliyor,oyunda da 1'in solundaki tuşa basıp açıyorsun konsolu diyor ama olmuyor?Nasıl açacağım ben bu konsolu
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
The Lord of Death İletim - 14/01/2006 : 09:22:46
aaa bir dakkiika aklıma bir fikir geldi... KOnsol yapmak için yaptığın haer şeyi geri al. Sonra tekrar dene.
CANPOLATALEMDAR İletim - 13/01/2006 : 22:42:48
Robotun adı keşke IMMORTAL C7-E3 olsaymış benim oyunda.
The Lord of Death İletim - 13/01/2006 : 19:01:29
hayır, o başka bir şey alakası yoktur. ama istiyorsan dene ama bence olamaz, c6 ile konuş o sana onu öldürürsen kapıyı açarım diyor. ondan sonra kırmızı olup seçeneklerin çıkması gerekiyo(yani üstte saldırmak için) bir de orayı geçtik ten sonra bir kaoıyı açması gerekiyıor. şifrenin ilk numarası 4 sonrasını sırayla dene ben ya 0 dan ya da1 den başladım buldum. sen ilk sayının 4 olduğunu biliyorsun. sonra geri dönünce HK-50 ler C6 yı öldiüyorlar onlarla savaşıcaksın haberin olsun. Sonra gemiye gidip karakterini kurtarıcaksın. Orayı bitirdikten sonra otomatik olarak Master Zez-Kai El çıkıcak.....
CANPOLATALEMDAR İletim - 13/01/2006 : 18:35:41
Nar Shaddaa'da Red ..... Grubunun yerine Ebon Hawk'ı kondurduğumuz için onları dışarıda ve Ebon Hawk içinde kesiyoruz.İçeridekileri kestikten sonra başka gezegenlere gidip oradaki gezegenlere gitsem,oradaki görevleri yapıp geri dönsem düzelir mi?
CANPOLATALEMDAR İletim - 13/01/2006 : 17:45:34
Ne yapacağım o zaman??????????

0.02 Snitz Forums 2000