AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 STAR WARS KOTOR 2'de konsol açılmıyor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 11/01/2006 :  21:14:21  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
STAR WARS KOTOR 2'nin şifrelerine baktım.swkotor2.ini'ye EnableCheats=1 ekliyor,oyunda da 1'in solundaki tuşa basıp açıyorsun konsolu diyor ama olmuyor?Nasıl açacağım ben bu konsolu

The Lord of Death
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 13/01/2006 :  14:13:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben o oyunu iki defa bitirdim ve şifre kullanmadım. Güven bana o oyun şifre kullanmadan daha sevkli
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  14:44:30  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Benim oyunda Vogga's Droid Warehouse'daki C7 adlı robotu öldürmeye çalışınca gücü gitmiyor.Nedendir sence?
Sayfanın En Üstüne Git

The Lord of Death
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 13/01/2006 :  15:20:44  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
vallahi bilmiyorum. ben ona direkt saldırdım ve öldü, ama özel silahlar var droidlere takılan t3-m4 e tak ondan, ben öyle ölürdümüşümdür.
ve bir şey ekleyecem:

hem KOTOR birde hem de 2de olan karakterler

T3-M4
HK-47
(telos' sith saldırdıktan sonrdaha önceden seçtiğinseçeneklere bağlı)Admiral Carth Onasi(tabii KOTOR 1de değildi)
(telos' sith saldırdıktan sonrdaha önceden seçtiğinseçeneklere bağlı) Bastilla(o zaman tek o battle medeation yapabiliyordu ve bu çok değerli ve önemli bir yetenekti.

NOT: KOTOR 1 de oynadığınız karakter Revan dı(oynayınız KOTOR 1)
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  15:42:06  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben droid shock arm ve flamethrower taktım ama hiçbiri etki etmedi.Eski bir saveden başladım bakalım ölecek mi robot???
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  16:32:29  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Olmuyor.Robotun canı bir türlü düşmüyor.Acaba Jedi Master'ları bulmak için robotun oynattığı video kaydına göre gitmediğim için mi?(1-Dantooine 2-Nar Shaddaa.......)Ben farklı yol izledim(1-Dxun 2-Onderon 3-Nar Shaddaa)Acaba normal sırayı izlemediğim için mi?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000