AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 STAR WARS KOTOR 2'de konsol açılmıyor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

The Lord of Death
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 13/01/2006 :  17:27:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hayır alakası yokkkk.
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  17:45:34  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ne yapacağım o zaman??????????
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  18:35:41  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Nar Shaddaa'da Red ..... Grubunun yerine Ebon Hawk'ı kondurduğumuz için onları dışarıda ve Ebon Hawk içinde kesiyoruz.İçeridekileri kestikten sonra başka gezegenlere gidip oradaki gezegenlere gitsem,oradaki görevleri yapıp geri dönsem düzelir mi?
Sayfanın En Üstüne Git

The Lord of Death
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 13/01/2006 :  19:01:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hayır, o başka bir şey alakası yoktur. ama istiyorsan dene ama bence olamaz, c6 ile konuş o sana onu öldürürsen kapıyı açarım diyor. ondan sonra kırmızı olup seçeneklerin çıkması gerekiyo(yani üstte saldırmak için) bir de orayı geçtik ten sonra bir kaoıyı açması gerekiyıor. şifrenin ilk numarası 4 sonrasını sırayla dene ben ya 0 dan ya da1 den başladım buldum. sen ilk sayının 4 olduğunu biliyorsun. sonra geri dönünce HK-50 ler C6 yı öldiüyorlar onlarla savaşıcaksın haberin olsun. Sonra gemiye gidip karakterini kurtarıcaksın. Orayı bitirdikten sonra otomatik olarak Master Zez-Kai El çıkıcak.....
Sayfanın En Üstüne Git

CANPOLATALEMDAR
Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 13/01/2006 :  22:42:48  Bilgileri Göster  CANPOLATALEMDAR'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Robotun adı keşke IMMORTAL C7-E3 olsaymış benim oyunda.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000