AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Jedi Academy Hilesi Eksik Yazılmış
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

darth falcon
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 17/08/2006 :  20:29:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar hileler bölümünde jedi academy hilelerinde konsolu açın hileleri yazın demiş ama konsolu açtıktan sonra hilelerin kullanılabilir hale gelmesi için konsola ilk önce devmapall ya da HelpUsObi 1 yazmamız lazım yapamayan arkadaşlara bilgi olsun diye söyledim bi de yetkili arkadaşlarım hileler bölümünde star wars:jedi knight:jedi academy hilelerini düzeltirse(düzeltilebiliyosa) bence daha iyi olur. saygılar

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 17/08/2006 :  22:46:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Uyarın için teşekkürler. İlgileneceğiz en kısa zamanda.

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git

darth falcon
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 21/08/2006 :  21:06:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
düzelttiğiniz için teşekkür ederim ama oyunun bazı versiyonlarında konsola HelpUsObi 1 yazınca hileler kullanılabilir hâle geliyo tam anlaşılır bi şekilde yazmamışım galiba..........saygılar
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 21/08/2006 :  21:56:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Baktığımız sitede "devmapall" yazılması gerektiği yazılmıştı. Bu nedenle sadece onu yazdık. Yine de biraz daha araştırırız hileleri.

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git

darth falcon
Üye

Turkey
İleti 17

İletim - 22/08/2006 :  11:04:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben oyunun kendi official site sinden baktım orda sadece HelpUsObi 1 yazıyo du bende de sadece HelpUsObi 1 işe yarıyo çünkü bendeki farklı bi versiyonu. yani bazı versiyonlarında devmapall işe yaramıyo bana güvenebilirsiniz. sanırım patch yükleyenlerde ve jedi academy plus yükleyenlerde HelpUsObi 1 işe yarıyo bende hem patch var hem plus var hangisi buna neden oluyo bilmiyorum ayrıca dediğim sitede başka hileleri de var bu oyunun istiyorsanız sitenin ismini yazabilirim.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000