AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 SAN ANDREAS'DAKİ ARAÇLAR
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

dkutluturk
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 20/08/2005 :  16:25:02  Bilgileri Göster  dkutluturk'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yardım etmek için msn mi kaydedin sizede gönderiyim ve araba motorsiklet bot helikopter uçak vb. yerlerini gösteren haritada var silah haritası falan
Sayfanın En Üstüne Git

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 24/08/2005 :  15:54:49  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
mail atar mısın? ozzzybolu@mynet.com

ozzzy was here...!
Sayfanın En Üstüne Git

minerva
Üye

İleti 16

İletim - 09/09/2005 :  19:18:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

oh be nihayet oyun bitti ama ufak tefek şeyler kaldı tabi kız arkadaşları daha mutlu etme, midye ve atnalı toplama, duvardaki yazıları spreyleme, tekneye arabaları yükleme, hırsızlık yapma (of be bayağıda çokmuş )
neyse ben önce şu gemiye araba yüklemeyi bitirmek istiyorum ve yardımınıza ihtiyacım var
ya arkadaşlar bana comet , slamvan , fcr-900 ve cheetan arabalarını nerde bulabileceğimi söylermisiniz mesela infernus arabası genelde haritada iki sevgiliniz aynı hizada ya, o aralarda çok oluyor.şu monster arabası olan kız ve onun yakınlarındaki sevgilinizin evleri arası eğer böyle bi tarif yaparsanız çok iyi olur.
birde bir sorum olacak gemiye araba yüklemede 2. listede rancher diye bir araba var.ve bu arabayı yaratma hilesi şu jqntdmh arabayı yaratıyorum ve vinçle o kırmızı yere taşıyorum böyle bi araba istemediğini söylüyor halbuki listede yazıyor.ne yapmam lazım
eğer şifreyle yazınca kabul etmiyodur diyorsanız yanılıyorsunuz çünkü daha önce aynı şekilde tankeri almış ve yapmışyım kabul etmişti
lütfen yardım edin
Sayfanın En Üstüne Git

betelgause
Üye

İleti 22

İletim - 09/09/2005 :  22:35:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya gemiye araba yükleme neresi tam olarak?
Sayfanın En Üstüne Git

ozzzy
Seçkin Üye

Turkey
İleti 365

İletim - 12/09/2005 :  08:32:08  Bilgileri Göster  ozzzy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Listedeki tüm araçlar aynı anda aktif olmuyor. Her araç yüklediğinde sol üst köşede dikkatli okursan yeni araçların aktif olduğunu söylüyor. Yani kısaca araçları onun istediği sırayla getirmen lazım. Hileyle çağırsan bile eğer o araç aktif değilse yüklemeyi kabul etmiyor.

ozzzy was here...!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000