AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Knights Of The Old Republic 2 hakkında..
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

zobrak
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 23/08/2005 :  13:08:16  Bilgileri Göster  zobrak'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bi kere oyun hakkında söylenecek fazla bişiy yok,oyun gerçekten süper tasarlanmış,sadece oyunda hile kullanmanın yolunu ben en azından bulamadım,kullanan da varsa lütfen benimle paylaşsın,çünkü oyunun console tuşu çalişmiyor!!

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 23/08/2005 :  17:17:11  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
hiç hile yapmadığım için oyunda bilemiyorum nasıl olacaktır ancak şuraya bir bak istersen:
http://www.actiontrip.com/cheats/starwarsknightsoftheoldrepublic2thesithlords.phtml
orada hilelerin çalışması için swkotor2.ini dosyasına bir satır eklemen gerektiğini belirtmişler (game options kısmının alt satırına) sonrada " tuşu ile konsolun açılması lazım. ancak orada "cheat enabler" diye bişey gördüm sanırım onu çalıştırırsan otomatik halledecektir olayı (siteyi bilmiyorum güvenlik konusunda herhangi birşey söyleyemem). nerede nasıl takıldın bilmem ancak cons. çok düşük vermediysen en zorlu durumda bile hileye başvurmadan geçmek mümkün oyunu. oda olmassa canı azalan adamını kaçırıp canını tümleyerek geri savaşa dönmeye çalışabilirsin. ama yok oyundaki bir bugla filan karşılaştıysan o zaman gözünün yaşına bakmadan, gönül rahatlığıyla kodları yazabilirsin :)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

zobrak
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 23/08/2005 :  19:21:50  Bilgileri Göster  zobrak'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
abi çok saol yazdığın için ilk önce.ama aga şöyle birşey var o yapmam gereken şeyi zaten yaptım ama gene de açılmadı otomotik olaraktan console tuşu ama şimdi diğer dediğini yapıcam option dan olursa şimdi den sana teşekkürler,ama eğer sende bi bakarsan sewinirim...
Sayfanın En Üstüne Git

zobrak
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 23/08/2005 :  19:39:54  Bilgileri Göster  zobrak'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
abi olmadı denedim,yükledim gene verdiğin site adresinden ama gene oyunda console tuşunu açamadım!options dan baktım ama oraya ekliyecek bi yer yok,ya da ben bilmiyorum en azından...
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 23/08/2005 :  22:08:12  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
yarin bir kurup oyunu bakmaya çalışayım (ama bir sürü oyun var umarım bulabilirim koyduğum yeri). bu arada şu uyarıya dikkat etmişsindir umarım:
"Note: A console window will not appear"
heralde sanırsam " tuşuna basıp invulnerability <99> yapınca god mod'a girmen lazım. (büyük ihtimal ardından enter basıp tekrar " basacaksın)birde oyun klavyeyi ingilizce klavye görüyorsa tuşlarda farklılık oluyor olabilir i yerine ı basmayı deneyebilirsin (<> tuşunun aynı yerde olması lazım ama yinede emin olamıyorsan klavye ayarlarından ingilizce klavye yapıp bir yazı editöründe denemek lazım)
edit: birde uyarıda bulunayım forumlarda üst üste mesaj atmak genellikle doğru bir davranış olarak kabul görmez bir önceki mesajını "iletiyi düzenle" tuşu ile düzeltirsen daha iyi olur. iletiyi düzenle tuşunuda mesajın üst kısmında kısayol olarak bulabilirsin.

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

zobrak
Üye

Turkey
İleti 8

İletim - 24/08/2005 :  19:55:56  Bilgileri Göster  zobrak'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
abi son bi sorum var,ondan sonra cidden seni rahat bırakacam,abi şimdi ben o dediğim yeri geçtim de korribian da takıldım,orada computer da,bi test olayı varya,onu yapamadım(buradan anladığın kadarıyla öyle süper bi ingilizcem yok!),herhalde o test i yaptığın zaman bi kapı açılıo ama ben yapamadım maalesef,son bi kez yardım edersen sewinirim...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000