AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 stowaway yardım...
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 06/09/2005 :  10:50:18  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
çok kolay orası ard arda deneyin geçersiniz.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

Archangel87
Üye

İleti 45

İletim - 06/09/2005 :  23:08:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hayırrrr cok kolay değil bilgisayarın özellikleri yetersizse ne kadar kasarsan kas olmuyor, ucaa tam yaklastıında dıer karede ucak uzaklasmıs oluyo ama ıyı bır bılgısayarda ılk deneyısımde gectım mınerva bana sorarsan bılgısayarları ıyı olan bı ınternet cafeye gıt orda hemen gecersın...
Sayfanın En Üstüne Git

minerva
Üye

İleti 16

İletim - 07/09/2005 :  14:01:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar benim bilgisayarın özellikleri tamda gta cd sindeki (beni oku yazan yerdeki özellikler) en düşük özelliklerle tam uyuyor.
ve sonunda stowaway turunu geçtim bir arkaşın önerisine uyarak motorun üstündeyken ileri tuşuna sürekli basıp çekiyon hızlı bir şekilde tabi. işte o zaman motor çok hızlanıyor ve uçağa rahatlıkla yetişebiliyorsun (bunun açıklamasını geçemediğin bölüm varsa yarım edelimde yada gta san andreas yardım konularında ayrıntılı bi şekilde anlattım )
size kolay gelsin.
isterseniz yine buradada anlatabilirim ama siz önce dediğim konulara bakın
Sayfanın En Üstüne Git

executioner
Üye

Turkey
İleti 67

İletim - 07/09/2005 :  14:09:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
minerva tarafından yazılan:

ya arkadaşlar benim bilgisayarın özellikleri tamda gta cd sindeki (beni oku yazan yerdeki özellikler) en düşük özelliklerle tam uyuyor.
ve sonunda stowaway turunu geçtim bir arkaşın önerisine uyarak motorun üstündeyken ileri tuşuna sürekli basıp çekiyon hızlı bir şekilde tabi. işte o zaman motor çok hızlanıyor ve uçağa rahatlıkla yetişebiliyorsun (bunun açıklamasını geçemediğin bölüm varsa yarım edelimde yada gta san andreas yardım konularında ayrıntılı bi şekilde anlattım )
size kolay gelsin.
isterseniz yine buradada anlatabilirim ama siz önce dediğim konulara bakın

ben de bunu zaten vice city oynarken keşfettim. bunu keşfetmem bi rastlantıydı

Hayatın ritmini tutmak istiyorsan bateri çal!
Sayfanın En Üstüne Git

Archangel87
Üye

İleti 45

İletim - 07/09/2005 :  14:21:27  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
aynı sey bu deniz fenerinin yanındaki yarısmada yuzme ıcın gecerli, shift e hızlı hızlı basıp cekersen adam bayaı hızlanıyo ancak hala bisiklette hızlanmanın yolunu bulamadım bılen soylerse sevinirim.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000