AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 arkadslar liberty city hakkında yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

cj_k_s_k_lim
Üye

Turkey
İleti 56

İletim - 07/09/2005 :  16:29:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
biliyorsunuz bir gazino görevinde bir uçakla liberty city ye gidiyoruz ama normal halinle gidemiyoruz ben onun hala save ini saklıyorum bunun bir yolu varmı acaba merak ediyorum cevaplarınızı bekliyorum

dsf

Archangel87
Üye

İleti 45

İletim - 07/09/2005 :  16:53:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ne demek normal halinle gidemiyoruz anlıyamadım ne dediğini ama eerki haritada gösterilen noktaya alcaktan gidersen otomatikman liberty citye gidiyon
Sayfanın En Üstüne Git

umutcanuguz
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 07/09/2005 :  17:09:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
adamım yanlış hatırlamıyorsam liberty city ed sadece bir görev var on görevi de las venturas dan alıp liberty city deki bir adamı öldürüyorsun sadece bir görev için koskoca şehir yapılmaz herhalde
yanlış hatırlamıyorsam liberty city gta 3 te geçiyordu
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 08/09/2005 :  12:12:13  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ne denmek istediğini anlayamadınız GTA3 TEKİ ŞEHİR ZATEN LİBERTY CİTY. cj_k_s_k_lim 'İN SORDUĞU SAN ANDREAS TA BİR GÖREV İÇİN ORAYA GİDİYORUZ GÖREV BİTTİKTEN SONRADA İSTEDİĞİMİZ ZAMAN LİBERTY CİTY'YE GİDEBİLİYOMUYUZ. BENDE BİLMİYORUM BİR YOLU VARSA BİLEN BİR ARKADAŞ CEVAP YAZSIN.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

cj_k_s_k_lim
Üye

Turkey
İleti 56

İletim - 08/09/2005 :  13:00:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
evet arkadslar benim söğlediğimde bu gandalf arkadasımın da söylediği gibi görev dışındada gidebiliyormuyuz cevap larınızı bekliyorum

dsf
Sayfanın En Üstüne Git

executioner
Üye

Turkey
İleti 67

İletim - 08/09/2005 :  19:35:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben denedim işaret koydum uçakla gittim baya gittim hiçbişey olmadı geri dönmek yarım saatimi alırdı denize atladım boğdum kendimi. merak etmeyin olmasını isterdim ama malesef!

Hayatın ritmini tutmak istiyorsan bateri çal!
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000