Daha önce bir çok yerde Max Payne 3’te Max Payne’in seslendirilmesinde James McCaffrey’in görev almayacağı dedikoduları çıkmıştı. Ancak ilerleyen zamanlarda James McCaffrey’in ses aktörlüğünün yanında aynı zamanda oyunculukta da rol alacağının açıklanmasıyla tartışmalar son buldu. Ayrıca bu oyunda, diğer iki oyunda olduğu gibi çizgi roman tadındaki ara sahneler bulunmuyor. Onlar yerine tamamen oyun içi görsellerden oluşan sinematikler ve ‘’24’’ tarzında olan aksiyon dolu sekanslar var.

Oyunun sesine ve görsellerine de değinmeden olmaz. Müzik açısından Max Payne 3'e uygun müzikler yapıldığını söylesek yanlış olmaz sanırım. Yeri geldiğinde kullanılan trajik müzikler, aksiyon sahneleri içinse hareketli müzikler mevcut. Onun dışında yansıma sesleri (silah, cam kırılması sesleri vb.) ve karakter seslendirmelerinin de başarılı olduğu görüşündeyim.

Oyunun grafikleri de oldukça akıcı ve başarılı gözüküyor. En başta, oyunda kullanılan grafik motorlarının diğer oyunlardaki performansları ortada, üstelik aksiyon dolu ara sahnelerin hem gerilimi, hem de aksiyonu yükselteceği göz önüne alındığında, Max Payne 3’ün hem görsel, hem işitsel açıdan gayet başarılı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyun çıkmadan en çok tartışılan özelliği çoklu oyuncu özelliği oldu sanırım. Max Payne’e yakışacağını düşünüp bu habere sevinenler olduğu gibi, Max Payne ile örtüşmediğini düşünüp bu karardan hoşlanmayanlar da bulunmaktaydı. Benim fikrimi soracak olursanız, çoklu oyuncu modunu Max Payne'de gereksiz buluyorum. Nedenini sorarsanız; bence Max Payne -Half-Life gibi yapımların aksine- senaryonun akışına bırakılacak türden bir oyun. O yüzden bu özelliğin gereksiz olduğu kanaatindeyim.

Son olarak, oyun Sao Paulo’da geçiyor diye üzülmeyin, çünkü sadece Sao Paulo’da değil aynı zamanda New York ve birkaç başka mekanda da olacağız. Özetlersek; Max Payne 3’ün multiplayer modu dışında çok güzel ve sürükleyici bir oyun olacağı düşüncesindeyim. Umarız, bir erteleme daha olmaz ve mart ayında maceraya kaldığımız yerden devam ederiz. Oyunsitesi.com’dan hepinize mutlu günler…

how many women cheat website why are women unfaithful
reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
wife cheat will my wife cheat again read here
i want an affair click love affairs with married men
how often do women cheat on their husbands why married men cheat on their wives online
go redirect my wife cheated
reasons why women cheat why women cheat with married men reason why husband cheat