AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

sniperelite0
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 23/08/2007 :  10:29:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
timurlenk kardeşim gerçekten cok tesekkr ederim senin yardımlarınla sonunda geçebildim o bölümü şimdide GALİBA EFEPAKOZ arkadaşımın takıldığ bölümde takıldım o bölüm şöyle;şu motorbisikletlileri durdurmak gerekiyor ama 3 ünüde vuruyorum fakat 2-3 sn sonra mission failed yazıyor

acaba bu bölüm sessiz oynanması gereken bi bölmmü yoksa başka motorda mı var,varsa 4 ünü birden nasıl imha edebilirim?zaten ikisini hareket etmeden üstündeki adamları vuruyorum tam diğer sokağa çıktığımda öbürü hemen önümden kaçmaya çalışıyor ama makinalıyla dersini veriyorum fakat fayda etmiyor... bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz!!!

işte o bölüm;
http://img167.imageshack.us/my.php?image=recoverthev2hz3.png
http://img178.imageshack.us/my.php?image=objectiveseb0.jpg

***Sniper-_-€lite***
Sayfanın En Üstüne Git

chester
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 01/09/2007 :  18:39:43  Bilgileri Göster  chester'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben bir bölümde takıldım.Bizim adamı kurtarmaya çalışıyoruz galiba ama belli bir süre var bir kapıdan çıkıyor arkasındanda 2 düşman ben düşmanları da öldürüyorum ama bizim adam yine ölüyor acaba başka bi yolu mu var yardım ederseniz sevinirim :)
Sayfanın En Üstüne Git

furkiee
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 09/09/2007 :  11:34:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadaşlar bn daha yeni üye oldm. sizden bi konu hakkında bilgi almak istiorm havaalanı bölümde başlar başlamaz mission failed dio o bölümü nasl gecebilirm? şimdiden yardımlar için teşekkür ederim

yellıt
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 09/09/2007 :  11:58:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
furkiee tarafından yazılan:

slm arkadaşlar bn daha yeni üye oldm. sizden bi konu hakkında bilgi almak istiorm havaalanı bölümde başlar başlamaz mission failed dio o bölümü nasl gecebilirm? şimdiden yardımlar için teşekkür ederim

Havaalanı bölümünde ilk önceleri sessiz ilerlemen gerekiyor. Bunun için susturuculu tabancayı kullanmanda fayda var. Ana hangar kapılarına geldikten sonra farkedilip alarm çalsa da görev sonlanmıyor, oyuna devam ediyorsun.
Hatırladığım kadarıyla böyleydi. İyi oyunlar.
Sayfanın En Üstüne Git

furkiee
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 09/09/2007 :  15:38:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ama başlar başlamaz daha bişiy yapamadan mission failed dio yaa

yellıt
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla