AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Kotor 2 Yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

istan
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 26/05/2005 :  21:32:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar şu iziz denen yerde bende takıldım.geçilmiyo bi türlü.Lütfen yardım edim.
Sayfanın En Üstüne Git

DrX
Üye

İleti 13

İletim - 28/05/2005 :  11:38:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba arkadaslar benım takılşdıgım yer asagıda yazıyo burada daha fazla cevep alırım dıye duymustum su crezarka corp. un verdıgı gorecler ne yaa:S
http://www.oyunsitesi.gen.tr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5902
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 28/05/2005 :  17:04:32  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben dark side oynama özürlüyüm ama görevleri alacağın yeri bulmuşsan ve görevin ne olduğunu yazarsan yardımcı olabiliriz. ilk görev airporttan bir robotu getirmek olsa gerek. tabi bunun için önce görevi alman gerekli insanlarla konuşman gerek :S yav senin soru stilinle cevap vermek oldukça zor DrX. görevi alıp yapamadıktan sonra görevin ne olduğunu yazarsan daha rahat edersin. görevi nereden alacağını soruyorsan ilk bulunduğun apartmandan çıkınca sol tarafa dön. oradaki kapılardan biri girmen gereken bina. görevleri alacağın bir hatun (adıda lorac filan gibi bişeydi galiba? belkide değildi biraz binanın içlerinde bir yerlerde dolaşman lazım azıcık.) sanırım sana görevi verdikten sonra illitith compaunda gidip onlarada yardım teklif etmen gerekecek. robotu aldıktan sonra asıl (iyi veya kötü yol) seçimini yapıyorsun.

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

ardauris
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 28/05/2005 :  18:59:50  Bilgileri Göster  ardauris'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yaa millet.çook aradım we böyle soru cewaplayan birileri buldum.sonunda.ben iziz'den ayrıldım.savaş olduğu için bir daha geri dönemedim.şimdi bütün gezegenleri tek tek dolanıyorum amma yapacak hiç bir şey bulamıyorum.war amma ben bulamıyorum.konuşadığım kimse kalmadı.ne yapıcam şimdi.yaklaşık bir haftadır aynı yerdeyim.çıldırcam yakında.bide her şeyi yaptım amma konsolu bir türlü açamadım.özel bir durummu war acaba.yardım lütfeeeeeeeeeeeeeeeennnnn.....

yaşa ki hata yapasın;
hata yap ki yaşamış olasın...
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 29/05/2005 :  17:40:32  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
mmm.. görev sayfasında neler var? bütün jedi masterları bulman lazım oyunda -ki ondan sonra oyun ileleyebilesin. (sw:kotor2den bahsediyoruz değil mi? kotor1'de iziz diye biri vardı galibada o yüzden soruyorum.) bütün masterları toplayınca dantooine'deki jedi akademisine küçük bir ziyaret etmen lazım, ondan sonra oyun açılır. bir bug kurbanı olmuş olma ihtimalinde var çünkü özellikle nar shaddaa oldukça buglu oyunda. (bazı görevleri yapmamı engelleyen görevlerle karşılaştım ama ana görev üzerinde sorunum olmamıştı istersen yama yapmayı dene oyuna; ama yamalar olan bugları değiştirmez genelde. nerede neler yaptın bilmediğim için bu kadar yardımcı olabiliyorum.)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000