AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Kotor 2 Yardım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

ardauris
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 01/06/2005 :  20:51:55  Bilgileri Göster  ardauris'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya gerçektende ilgin için saol.görevim olmadığı için birçok gezegen dolaştım.bu yüzden görev listesi biraz karıştı.amma en son dediğim gibi izizden ayrıldım.bir kaç yerde bir iki görev daha yaptım amma dediğim gibi görev mayetinde benimle konuşacak hiç kimse yooook.yanımdaki robot jedi ların yerlerini söylüyor ama gittiğim yerlerde hiçbir bilgiye ulaşamıyorum.(ewet kotor II)Birde tapınağın olduğu bir gezegen war.ölü bir jedi buluyoruz.orda güçsüz olduğum için geçemediğim bir yer war.acaba çözüm ordamı diyorum.light yada dark olmak için yapacağım hiç birşey kalmadığı için güçlenemiyorum.artık sıfırdan başlamayı we daha temkinli oynamayı düşünüyorum.çook saol.hiçbir yerde bunun tam çözümünüde bulamıyorum... sapıtıcam... eğer aklına yeni birşeyler gelirse yazarsan sewinirim. ben bakınmaya devam adicem. çooook saollll.

yaşa ki hata yapasın;
hata yap ki yaşamış olasın...
Sayfanın En Üstüne Git

DrX
Üye

İleti 13

İletim - 01/06/2005 :  21:17:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yaa bunun tam çozumunu bulabılcegım tam bır link var mı?
Sayfanın En Üstüne Git

DrX
Üye

İleti 13

İletim - 06/06/2005 :  19:22:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
yeselcuk tarafından yazılan:

URL: http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/star_wars_kotor_ii_a.txt
Oyunu cumartesi bitirdim, Iziz spaceport ise Onderon'u en sona bıraktığımdan hala aklımda taze. Özel bir sorun varsa sorabilirsin. Aksi halde genel kural şu: Konuşabileceğin herkesle konuş ve Quest Log'u takip et. Bitirmediğin bir görev varsa mutlaka kendini gösterir.

Referer Link Error

On every single HTML page of GameFAQs is the following request:
Feel free to link to this page, but not directly to the FAQs..
You're seeing this error message because it appears that you're linking from an external site directly to one of the text files stored at GameFAQs. GameFAQs is not a free public file server. Bandwidth costs money, and when sites link directly to files stored on the site, it becomes both a financial and resource drain. We've tried asking, but some sites simply don't care, so now we've implemented a technical solution.

Your browser is reporting that you linked to a GameFAQs-hosted FAQ from http://www.oyunsitesi.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5317.

hata varıyo bunun harıcınde tam cozum var mıı
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 08/06/2005 :  03:39:23  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
link'i copy&paste yaparsan çalışır. direct link verilmez diye hata vermiş. (o yukardaki hata sebebiyle -ayrıca adı geçen sitenin zaman zaman çözüm adresleriyle oynamak gibi bir hastalığı var). neden zorlandın anlamıyorum. yaz http://www.gamefaqs.com sağ ust tarafta search var yaz orayada stars wars republic önüne kocaman liste gelecek. istemediğin kadar ayrıntı vesaire :S

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

darkvater
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 08/06/2005 :  20:02:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
lütfen yardım edin onderonda her yeri geçtim bir türlü jungledeki zabreg adlı yaratığı öldüremiyorum bilen varsa lütfen buraya yazsın

sw
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000