AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Star Wars Battlefront
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 09/08/2005 :  18:47:55  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlış yere açtıysam doğru yer neresidir şimdiden özür dilerim.Star Wars Battlefront ta Jedi ve Sith karakterlerini nasıl seçebilirim onlarla nasıl oynayabilirim

Üyelik Tarihi 02/07/2005

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 10/08/2005 :  16:01:59  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
JEday demek istemiştim onlarla nasıl oynayabilirim

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

fox17
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 13/11/2005 :  21:03:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
GaNdAlF2 tarafından yazılan:

konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum eğer yanlış yere açtıysam doğru yer neresidir şimdiden özür dilerim.Star Wars Battlefront ta Jedi ve Sith karakterlerini nasıl seçebilirim onlarla nasıl oynayabilirim

anladıgım kadarıyla jedi veya sıthlerle ısın kılıcı sallamak istiyosun ben oyunu bitirdim ama maalesef bu karakterler sadece savaslarda sana yardım ediyorlar sen oynayamıyorsun bence git battlefront 2 al onda war istedigin jedi veya sithle obi olsun windu olsun darth vader olsun hepsiyle oynayabilirsin

dursun zaman dursun diyorsunda oyun degilki yasamak sen inanmasanda bu son var anla herkese inat......
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000