AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Star Wars
 Jedi'ları yönetebileceğim bir Star Wars oyunu arıy
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

bomkonger
Seçkin Üye

Zambia
İleti 531

İletim - 04/10/2005 :  23:40:20  Bilgileri Göster  bomkonger için bir ICQ İletisi Gönder  bomkonger'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  bomkonger için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Jedi'ları yönetebileceğim piyasadaki en yeni Star Wars oyunu nedirBattlefront ta clonları yönetiyorduk ama ben kılıNcımı çekip ışıklı mermileri geri çevirmek istiyorum

Conan742
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 05/10/2005 :  13:17:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bence en iyisi Star Wars:Jedi Knight II üstüne yoktur...Bi de Yeni çıkan Star Wars:Repulic Commando'yu dene....
Sayfanın En Üstüne Git

ArcHAng3L
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 05/10/2005 :  13:46:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Star Wars Jedi Academy:Jedi Knight oyunda amacın kötülere karşı gelirken bir yanda akademide yükselmek. Jedi Outcast'ı sevmedim yok yetnekleri geri kazan sevdiğin için bi daha kaybet kısır döngü deil mi
Sayfanın En Üstüne Git

bomkonger
Seçkin Üye

Zambia
İleti 531

İletim - 07/10/2005 :  15:34:50  Bilgileri Göster  bomkonger için bir ICQ İletisi Gönder  bomkonger'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  bomkonger için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Jedi Academy'nin konusu iyiymişKariyer olayları filan hoş olur bence
Sayfanın En Üstüne Git

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 07/10/2005 :  19:43:42  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
STAR WARS KNİGHT OF THE OLD REPUBLİC 2 - THE SİTH LORD oyunun adı çok uzun oyunda çok uzun bence bunu dene çok güzel ve bundada kariyer olayları var.

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

Conan742
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 08/10/2005 :  11:02:58  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
abi ben oyunun vidio'sunu gördüm sadece silahlarla savaşıyoz...Işın kılıcı yok...ama oyun gerçekten süper olmuş denebilir...5 üzerinden 4 gibi...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000